Прес-центр

Позиційні заяви

 • 07.062012
  Щодо інформації, наданої RU Music щодо системи телевимірювання
  Індустріальний Телевізійний Комітет занепокоєний інформацією, що надав RU Music щодо системи телевимірювання. Технічний Комітет разом з центральним офісом ГФК детально аналізує домогосподарства на предмет нетипового дивлення. Результати аналізу та дії, що будуть прийняті обов’язково повідомимо всьому ринку найближчим часом.
 • 09.022012
  Щодо захисту контенту в мережі Інтернет
  На сьогоднішній день провідні українські телеканали, інвестуючи законним способом значні кошти у створення власного програмного продукту і в придбання контенту кращих світових виробників, стривожені практикою незаконного розповсюдження цих творів на різних українських інформаційних сайтах, таких як ex.ua, fs.ua, liveonline.com.ua та багатьох інших.
 • 30.012012
  Щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав
  текст звернення до Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації
 • 30.012012
  Щодо визначення митної вартості
  Завантажити лист Голові та Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики щодо Митного Кодексу.
 • 12.012012
  Щодо реклами лікарських засобів
  20 грудня 2011 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері охорони здоров’я щодо посилення контролю за обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок» (Проект Закону № 7007), надалі за текстом – «Закон», який був підписаний Президентом України 10 січня 2012 року.