Прес-центр

Позиційні заяви

 • 30.122011
  Щодо прийнятого Верховною Радою України Проекту Закону, що торкається прав інвалідів
  Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет» (надалі - ІТК), як об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України, звертається з проханням врахувати зауваження до нещодавно прийнятого Верховною Радою України Проекту Закону, що торкається діяльності ЗМІ. Так, на даний момент у Верховній Раді України готується на підпис Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прав інвалідів №8315 від 31.03.2011, автор: Азаров М.Я. Кабінет Міністрів України (надалі - Проект).
 • 14.112011
  Щодо Проекту Закону про дні вшанування пам'яті та дні жалоби, № 9187
  Проектом пропонується внести ряд змін, зокрема: доповнити статтю 13 Закону України «Про рекламу» частиною 10, яка забороняє розміщувати рекламу на телебаченні і радіо у дні вшанування пам'яті та загальноукраїнські дні жалоби; розширити наглядові повноваження Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення (надалі – Національна рада) (ст. 14 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”) шляхом покладення на Національну раду додаткових повноважень щодо розробки та затвердження правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні вшанування пам'яті та дні жалоби.
 • 15.062011
  Щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних
  Звернення ІТК до Президента України щодо необхідності ветування Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних
 • 03.032011
  Щодо заборони реклами ліків
  Шановний Голово Верховної Ради України та шановні народні депутати України! Провідні професійні об’єднання медіа та фармацевтичної галузей, за результатами проведеного 1 березня 2011 року Круглого столу «10 міфів про рекламу ліків» до участі у якому були залучені представники медіа та рекламної індустрії, громадських організацій та галузевих асоціацій у сфері охорони здоров’я, народні депутати України, урядовці, медіа-експерти, рекламодавці і журналісти, звертаються до Вас щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з законодавчими ініціативами щодо заборони реклами ліків
 • 23.022011
  Щодо визначення ліцензійного збору
  Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет», Телекомунікаційна Палата України, Незалежна Асоціація ТелерадіоМовників, Східноєвропейський інститут проблем медіа– провідні телевізійні галузеві організації та об’єднання провайдерів програмної послуги, що представляють більшість індустрії
 • 22.022011
  Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України, № 8130
  Представники телевізійної індустрії, кінодистрибуторів, кінопродакшнів України, профільні об’єднання та громадські організації заявляють про свою повну підтримку редакції п. 3) ч. 3 ст. 386 проекту Митного кодексу, підготовленої Кабінетом Міністрів України, яка передбачає:
 • 22.022011
  Щодо визначення митної вартості
  Засвідчуємо Вам свою щиру повагу та просимо Вас розглянути пропозиції до проекту Митного кодексу України, що розроблений Кабінетом Міністрів України та зараз знаходиться на опрацюванні Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
 • 31.012011
  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту суспільної моралі) №6532
  У Верховній Раді України до другого читання готується прийнятий за основу 11 січня 2011 року законопроект №6532, яким пропонується скасувати Закон України «Про суспільну мораль», перенісши у інші Закони України всі наявні в ньому раціональні положення. Прийняття даного законопроекту також призведе до ліквідації Національної експертної комісії України з питань суспільної моралі (далі - НЕК).