Прес-центр

Позиційні заяви

 • 23.112010
  Щодо Концепції Загальнодержавної цільової національно-культурної програми національної кіноіндустрії на 2011-2015 роки
  «29» січня 2010 року на офіційних веб-сайтах Міністерства культури та туризму України та Державної служби кінематографії України був опублікований Проект Концепції Загальнодержавної цільової національно-культурної програми національної кіноіндустрії на 2011-2015 роки (надалі - Проект). Індустріальний Телевізійний Комітет (надалі - ІТК), як галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України, об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни та метою якої є розвиток телевізійного ринку, в тому числі підтримка національного кіновиробництва, вважає за необхідне висловити наступні коментарі та зауваження:
 • 23.112010
  ЗМІ як галузь
  Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет» як галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України, звертається до Кабінету Міністрів України та Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики з проханням посприяти у вирішенні наступного питання.
 • 23.112010
  Щодо Проекту Податкового кодексу: позиція ІТК
  Дуже важливою та пріоритетною подією для економіки України в цілому та й для кожної галузі, зокрема, стала підготовка проекту Податкового кодексу України. Проте, первинна редакція проекту Податкового кодексу №6509 від 15.06.2010р. містила безліч недосконалих положень, які не відповідали завданням, які стояли перед авторами-розробниками проекту Податкового кодексу, зокрема, щодо підвищення конкурентоспроможності національної економіки; створення сприятливих фіскальних умов для залучення прямих іноземних інвестицій, активізації інвестиційно-інноваційної діяльності; подальшого наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС з урахуванням перспективи поглиблення економічної інтеграції з Європейським Співтовариством тощо.
 • 01.072010
  Звернення до Президента щодо обрання членів Нацради
  Звертаємо вашу увагу, що 29 червня 2010 року у парламенті України відбулось обрання членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Станом на сьогодні, до складу Національної ради входять семеро з 8 членів, четверо з яких були призначені парламентом з значними порушеннями процедури.
 • 18.052010
  Щодо ліквідації органу цензури в Україні
  Ми, професійні організації, які представляють всю медіа спільноту України: Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Українська асоціація видавців періодичної преси (УАВПП), Індустріальний телевізійний комітет (ІТК), Незалежна асоціація мовників (НАМ), Інтернет асоціація України (ІНАУ), сповідуючи демократичний шлях розвитку України, наголошуємо, що одним з основних завдань держави є реалізація права громадян на доступ до різноманітної інформації та свобода вираження поглядів.
 • 16.042010
  Щодо збільшення ставки податку на рекламу у 42 рази
  Вельмишановні народні депутати України, Звертаємось до вас як до членів Комітету з питань свободи слова та інформації, основною сферою діяльності якого є в тому числі захист засобів масової інформації та сприяння утвердженню свободи слова.
 • 30.032010
  Щодо швидкого та ефективного процесу переходу України на цифрове ефірне телемовлення
  Процес переходу України на цифрове ефірне телемовлення є одним з найважливіших елементів створення сучасного та конкурентоспроможного українського телебачення. Крім того, відповідно до підписаної Україною міжнародної угоди "Женева-2006", вчасне впровадження цифрового телебачення гарантує Україні збереження частотного ресурсу та, відповідно, цілісного телерадіопростору.
 • 29.032010
  Щодо сприяння впровадження цифрового ефірного мовлення в Україні
  Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет» та Незалежна Асоціація Телерадіомовників звертається до Вас у зв’язку з ситуацією, що склалася в сфері впровадження цифрового ефірного мовлення.
 • 27.032010
  Щодо тимчасового ввезення носіїв звуку та зображення
  Звернення представників телевізійної індустрії, кінодистрибуторів, кінопродакшенів України та громадських організацій до народних депутатів України
 • 26.032010
  Відкритий лист громадських організацій та професійних асоціацій Голові НЕК
  ВІДКРИТИЙ ЛИСТ громадських організацій та професійних асоціацій Голові НЕК України з питань захисту суспільної моралі пану Костицькому В.В. щодо проекту закону України "Про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі"