Advocacy

Законопроекти

 • 03.072012
  Про доступ до публічної інформації №10455
  Даний проект розроблено з метою приведення деяких законодавчих актів України у відповідність із законами «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації», що було передбачено прикінцевими положеннями цих документів, ухвалених ще 13 січня 2011 року.
 • 03.072012
  Щодо посилення відповідальності порушення законодавства про захист персональних даних (щодо перенесення терміну введення в дію) №10570
  Проект пропонує перенести набуття чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» з 1 липня 2012 року на 1 лютого 2013.
 • 03.072012
  Щодо кримінальної відповідальності за пропаганду фашизму №9559
  Проект пропонує доповнити статтю 300 Кримінального Кодексу України забороною пропагувати фашизм, нацизм та відображають відповідну символіку. Зокрема ввезення в Україну кіно - та відеопродукції, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію, фашизм, нацизм та відображають відповідну символіку, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію, фашизм, нацизм та відображають відповідну символіку - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з конфіскацією кіно - та відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію, засобів її виготовлення і демонстрування.
 • 03.072012
  Щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії №10621
  Проект пропонує звільнити від оподаткування митом (податкові пільги) кіноплівку неекспоновану негативну та позитивну, фотохімікати, що ввозяться на територію України, та класифікуються за такими кодами Української товарної номенклатури зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД):3702 94 90 00, 3702 52 00 00, 3702 55 00 00, 3707.
 • 03.072012
  Щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії №10620
  Проект пропонує запровадити збір на розвиток національної кінематографії та внести відповідні зміни у Податковий кодекс України. Платниками збору відповідно до Проекту є:
 • 03.072012
  Щодо вдосконалення механізму державної підтримки галузі кінематографії №10619
  Серед інших редагується визначення термінів «національний фільм», «суб’єкт кінематографії», «фільм», «демонстратор», «демонстрування фільму», з’являються такі терміни, як «фільм-анонс», «фільм-дебют», «дистрибутор».
 • 12.062012
  Щодо обмеження реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації №10563-1
  Так, відповідно до тексту змін, реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації може розміщуватись виключно у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ та лікарів, а також може розповсюджуватись на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики. Нагадаємо, що відповідно до чинної редакції закону, реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, дозволяється за винятком певних виключень.
 • 06.062012
  Щодо заборони реклами лікарських засобів №10563
  Так, відповідно до Проекту забороняється реклама лікарських засобів, крім реклами, яка розміщується у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ та лікарів, а також яка розповсюджується на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики.
 • 29.052012
  Про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за відтворення сцен насильства та жорстокості, расової, національної чи релігійної нетерпимості та дискримінації №10518
  Проектом пропонується введення адміністративної відповідальності за ввезення в Україну творів, зображень чи іншої продукції у друкованому, електронному або іншому вигляді, що відтворюють сцени насильства та жорстокості, расової, національної чи релігійної нетерпимості або дискримінації, з метою їх незаконного використання, їх виготовлення, зберігання, придбання, перевезення чи інше переміщення, збут чи розповсюдження, а також залучення або примушування інших осіб до участі в їх створенні, збуті чи розповсюдженні з тією самою метою у вигляді штрафів від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією цих творів, зображень чи іншої продукції і обладнання для їх виготовлення. За повторне порушення протягом року, а також за подібні дії, вчинені групою осіб, розмір штрафу становить, відповідно до Проекту, від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.
 • 29.052012
  Щодо захисту персональних даних №10472
  Проектом передбачено, що згода суб’єкта на обробку її персональних даних, може бути надана у письмовій, електронній або у будь-якій іншій, передбаченій чинним законодавством формі.