Прес-центр

Індустріальний Телевізійний Комітет запустив оновлений сайт

04-07-2007

4 липня 2007 – відсьогодні за знайомою адресою www.itk.org.ua починає роботу оновлений сайт Індустріального Телевізійного Комітету.

Новий варіант сайту був розроблений згідно стратегії діяльності ІТК на 2007 рік. Автором дизайну сайту стала студія Milk Creative Services. Програмну частину виконало бюро Ideaslab. На даний момент доступні українська і російська версії сайту, планується також створення англомовної версії.

Новий дизайн є більш динамічним і краще відповідає іміджу ІТК як поважної галузевої організації. Також покращено навігацію та оптимізовано пошуковий інструмент. Для того, щоб користувачі могли отримували інформацію ще зручніше, перероблено структуру сайту.

У окремі розділи виділено новини ІТК та його членів, анонси найближчих заходів, поточні проекти та законодавчі ініціативи ІТК. Також для фахівців галузі зібрано спеціальну правову бібліотеку. У розділі «Важливо сьогодні» можна знайти інформацію про актуальні проблеми для ІТК, а отже і для усієї галузі. Крім того, на сайті є інформація безпосередньо про ІТК, його учасників та умови вступу до асоціації.

Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК: «Нова версія сайту – більш інформативна та зручна для користувача. Крім того, оновлений дизайн краще відповідає статусу і задачам асоціації».