Прес-центр

Урочиста церемонія нагородження національною телевізійною премією «Телетріумф»

20-08-2007

Київ, 20 серпня, 23 серпня 2007 року, о 18-30 годині, у Палаці Україна відбудеться УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЮ ТЕЛЕВІЗІЙНОЮ ПРЕМІЄЮ “ТЕЛЕТРІУМФ”

На сьогодні Національна Телевізійна Премія “Телетріумф” є найвизначнішою  професійною нагородою в українському телебаченні. Вручається з 2001 року. У різні роки її лауреатами були провідні фахівці телевізійної галузі. У 2007 році участь у голосуванні взяли 96 експертів галузі. Другий рік поспіль церемонія нагородження транслюється в телевізійному ефірі на День Незалежності.
Співорганізаторами премії є Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення та Індустріальний Телевізійний Комітет. 
Офіційна трансляція церемонії нагородження 2007 відбуватиметься на Новому каналі.
Сайт “Телетріумфу” - www.teletriumf.org.

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) -  галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. Сайт - www.itk.org.ua.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами. Сайт - www.nrada.gov.ua.

Незалежний аудитор премії: Ernst & Young
Народний медіа-партнер: Теленеделя
Промо-партнер: МедіаБізнес