Прес-центр

ІТК оголошує про проведення відкритих пропозицій з вибору компанії для надання послуг з моніторингу теледивлення на наступні 5 років

03-10-2007

Київ, 3 жовтня 2007, Асоціація “Індустріальний Телевізійний Комітет” (ІТК) повідомляє про проведення відкритих пропозицій з вибору компанії для надання послуг з моніторингу теледивлення.

ІТК є традиційно організатором подібних тендерів, в тому числі з вибору компанії для надання послуг з моніторингу теледивлення. Технічний комітет ІТК розробив загальні вимоги до учасників та порядок проведення відкритих пропозицій.

Документи від компаній будуть прийматися з 3 по 10 жовтня 2007 р. керівництвом Асоціації. Після вивчення пропозицій компаній-претендентів будуть оголошені результати.

Компанія, що відповідатиме усім вимогам, має можливість підписати контракт на послуги з моніторингу на наступні 5 років - 2008 - 2012 р.р.

 ІТК є організатором проведення відкритих пропозицій і не несе жодних зобов’язань по укладенню будь-яких договорів з організаціями, що подали свої документи

Детальна інформація про умови, порядок проведення  відкритих пропозицій, вимоги до Учасників та технічні вимоги містяться на сайті ITK за адресою http://www.itk.org.ua/ .

Організатор відкритих пропозицій: “Індустріальний Телевізійний Комітет”.

Контактна особа: Троян Інна

Тел./факс: 8 (044) 391 391 0

Тел моб. : 8 (068) 322 16 00

e-mail: troyan_i@itk.org.ua