Прес-центр

Мегаспорт вступив до ІТК під 11 номером

24-10-2007

Київ, 24 жовтня, завершилася процедура вступу ТОВ «Телерадіорганізація «Мульті Медіа Сервіс» (Телеканал Мегаспорт) до Індустріального телевізійного комітету. Мегаспорт став одинадцятим телеканалом, який ввійшов до складу ІТК.

На сьогодні цілі ІТК, як телевізійної галузевої асоціації включають в себе такі глобальні завдання, як сприяння переходу на цифрове мовлення, яке Україна має завершити до 2015 року. «Це насправді важливо, в таких умовах зосереджувати, об’єднувати і представляти інтереси всіх потужних гравців індустрії для вирішенні спільних завдань» - прокоментувала Катерина Котенко вступ в ІТК телеканалу Мегаспорт.

Олександр Ларін, Генеральний директор телеканалу «Мегаспорт» зазначив: «За нашим переконанням ІТК – чи не єдина структура в Україні, здатна сприяти регулюванню телевізійного ринку, і що важливо – захищати цей бізнес. Нарешті наше прагнення до участі в процесах розвитку телеринку одержало своє логічне втілення. Ми вдячні нашим колегам, засновникам і членам ІТК, за високу оцінку наших результатів і за довіру.»