Прес-центр

Названо трійки фіналістів «Телетріумфу 2006-2007»

15-08-2007

Київ, 15 серпня 2007 – у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція, присвячена Національній Телевізійній Премії “Телетріумф”.

На прес-конференції було оголошено трійки учасників у кожній номінації, які увійшли до шорт-листу Телетріумфу. Оголошення переможців відбудеться 23 серпня на урочист ій церемонії, що вже традиційно буде проходити у приміщенні Палацу “Україна”. Телеверсію церемонії, яка вийде в ефір 24 серпня організовує Новий канал.

Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету: «Телевізійна галузь зацікавлена в існуванні єдиної премії, що є престижною, впливовою та прозорою. Як постійний член оргкомітету останніх років, хочу відзначити, що цього року зросла якість поданих робіт. Також  цього року ми вперше створили Інтернет-портал www.teletriumf.org, на якому експерти мали змогу переглянути подані відео роботи. Зараз усі роботи доступні на сайті для відкритого перегляду, і подивитися їх можуть усі бажаючі».

За словами Сергія Крушановського, керівника апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, оргкомітет кожен рік вносить зміни, метою яких є покращення організаційної складової “Телетріумфу”. Також серед позитивних моментів він називає демократичність премії. «Прийом робіт є відкритим, подати свій продукт може будь-яка телекомпанія України, головне – його відповідність до вимог номінації».

Визначення трійок фіналістів відбувалося шляхом експертного голосування, підрахунок результатів якого провела компанія "Ернст енд Янг". Як розповів Том Кредок-Ватсон, керівник відділу аудиторських і консультаційних послуг "Ернст енд Янг" в Україні, компанія отримала від організаторів 97 анкет, заповнених експертами, 96 анкет були визнані дійсними і були враховані. Авторитетна міжнародна компанія «Ернст енд Янг» була залучена, щоб гарантувати незалежний і прозорий підрахунок голосів. Пан Кредок-Ватсон підкреслив, що для його компанії є великою честю брати участь у заході, який якісно посилює конкурентоспроможність телевізійної галузі.

Ірина Лисенко, голова правління ЗАТ “Новий канал”, відзначила високий рівень роботи оргкомітету і від імені каналу-організатора телеверсії церемонії нагородження пообіцяла, що на присутніх у Палаці “Україна” чекатимуть деякі сюрпризи. Також, за її словами, 23 серпня на сцені з’являться Вєрка Сердючка, група “Серебро”, Тіна Кароль, Дмитро Колдун, Діма Білан, Ані Лорак та інші зірки.