Прес-центр

ІТК оголошує відкриті пропозиції на юридичний супровід отримання дозволу на узгоджені дії у Антимонопольному Комітеті України

29-07-2011

ПРЕДМЕТ ВІДКРИТИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Юридичний супровід отримання дозволу на узгоджені дії для асоціації (об’єднання підприємств) у Антимонопольному Комітеті України. Строк виконання – терміново.

ЗАМОВНИК

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні. Докладніше читайте на http://www.itk.ua

СТРУКТУРА ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиція обов’язкова повинна включати наступні розділи:

  • Стисла інформація про компанію (основна спеціалізація компанії. Основні досягнення компанії. Наявні клієнти. Відгуки клієнтів, якщо вони є)
  • Команда та ресурси (чисельність і структура постійного персоналу, організаційна структура компанії. Яка команда буде виконувати проект)
  • Досвід у проведенні подібних робіт (тільки релевантний досвід)
  • Комерційна пропозиція у вільній формі
  • Строки виконання робіт
  • Вартість виконання робіт (у гривнях, податки вказувати окремо)
  • Інша додаткова інформація, яку компанія вважатиме необхідною

УМОВИ ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ

Пропозиції та додаткові матеріали повинні бути надані в електронному вигляді на електронну адресу контактної особи з обов’язковою приміткою «відкриті пропозиції». Всі матеріали повинні бути підготовлені українською або російською мовами.

При необхідності усної презентації, презентацію і переговори повинна проводити команда, яка в майбутньому буде виконувати відповідні роботи по проекту.

Після отримання пропозицій ІТК залишає за собою право звертатися з уточнюючими питаннями.

Після аналізу пропозицій (до 7 робочих днів) та визначення переможця, всі компанії-учасники впродовж трьох днів повідомляються про прийняте рішення електронною поштою.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ

Середа, 10 серпня 2011 року, до 18:00

КОНТАКТНА ОСОБА ПО ЦЬОМУ ОГОЛОШЕННЮ

Галина Танчак, заступник директора з правових питань
Galyna.Tanchak @ itk.ua,
роб. тел. +38 044 353 13 98