Прес-центр

УВАГА! Знижки на майстер-клас Аннет Айріс для учасників KIEV MEDIA WEEK

27-07-2011

13-16 вересня 2011 року в Києві відбудеться нова масштабна подія в галузі телебачення, кіно та new media - KIEV MEDIA WEEK. В рамках якої пройде 5 різних індустріальних подій: Міжнародний ринок аудіовізуального контенту «Ukrainian Content Market», Форум «Цифрове мовлення в Україні», Міжнародна конференція та скрінінг ТВ-форматів «Формат-шоу», Міжнародна конференція «Телебачення як Бізнес» та VI Міжнародна конференція «Кінобізнес в Україні».

Індустріальний Телевізійний Комітет, як співорганізатор KIEV MEDIA WEEK, пропонує всім учасникам події знижки на майстер-клас Аннет Айріс, автора книги «Управління медіакомпанією». Майстер-клас для медіа-фахівців на тему:  «Структурні зміни в правилах гри та динаміка медіаіндустрії», пройде в Києві 11 листопада 2011 року. Знижка для покупців повного пакету подій KIEV MEDIA WEEK становить 10%, для покупців будь-якої подій KIEV MEDIA WEEK – 5%.

Увага! Знижки діють тільки до 16 вересня 2011 року. Вартість участі без знижки - 1750 грн.

Кожен учасник отримає книгу «Управління медіакомпанією. Бізнес моделі, технології, стратегії та методи».

Реєстрація на майстер-клас за телефоном +38 044 353 13 98 або e-mail: Yaroslava.Antipina@itk.ua (контактна особа: Ярослава Антіпіна).