Прес-центр

Нове призначення Індустріального Телевізійного Комітету

19-09-2007

Київ, 19 вересня 2007 року, Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) оголошує про призначення Галини Онісімової на посаду керівника юридичної служби ІТК. На час випробувального терміну, протягом 2-х місяців, Галина буде виконувати обв’язки керівника юридичної служби. Також вона обійматиме посаду координатора Юридичного Комітету.

До свого нового призначення, з квітня 2006 р., Галина Онісімова працювала юристом в Індустріальному Телевізійному Комітеті.

Пі д час роботи в ІТК вона займалась аналізом нормативних актів щодо загального регулювання діяльності ЗМІ, реклами, моралі та кінематографії. Також до її обов’язків входила розробка пропозицій та зауважень до законопроектів та підготовка проекту конституційного подання; правова оцінка законопроектів в сфері ЗМІ, підготовка і написання меморандумів, розробка статутних та внутрішніх документів Асоціації.

На цій посаді Галина Онісімова зарекомендувала себе як цілеспрямований та відповідальний працівник.

За її словами, «головним у роботі є виваженість та професійність, а в людях важливими є організованість, точність та порядність». Своїми найближчими цілями новий керівник юридичної служби бачить «роботу над пропозиціями до нового Закону про телебачення і радіомовлення та підписання угоди з GFK Україна про дослідження панелі – що забезпечить отримання даних з врахуванням сучасних потреб ринку».

Катерина Котенко – виконавчий директор ІТК, коментуючи нове призначення, зазначила: «Сподіваюсь, що з початком роботи Верховної ради нового скликання співпраця нового керівника юридичної служби ІТК з комітетом Верховної Ради з питань свободи слова та інформації набудуть адекватного робочого змісту і такі важливі для галузі питання, як перехід телемовлення на цифровий формат, саморегулятивна діяльність учасників ринку, мовне питання – знайдуть своє вирішення в тому числі і законодавчо.»