Прес-центр

І-ий Міжнародний Форум «Цифрове мовлення в Україні»

22-09-2007

Запрошення

Шановні колеги,

Незалежна асоціація телерадіоМовників України та Індустріальний Телевізійний Комітет мають честь запросити вас взяти участь у І-ому Міжнародному Форумі «Цифрове мовлення в Україні».

Метою Форуму є узгодження інтересів усіх сторін, які причетні до процесу переходу з аналогового на цифрове телевізійне мовлення в Україні.

На Форумі буду   ть обговорюватися наступні теми:

  • Державне регулювання запровадження цифрового мовлення в Україні
  • Цифрове мовлення – технічні аспекти
  • Телевізійна індустрія України в умовах цифрового мовлення

Участь у Форумі братимуть представники регулюючих державних органів, вітчизняних телеканалів, галузевих організацій, великих рекламодавців, медіа-агенцій та сейлз хаузів, кабельних операторів та операторів технічної підтримки.

Також запрошені незалежні українські та закордонні телевізійні експерти.

Роботу буде організовано за секціями у форматі 15-хвилинних доповідей із подальшим обговоренням. Результатом проведення Форуму стане створення документу, що має відображати інтереси його учасників та містити рекомендації до дій у процесі переходу на цифрове телебачення.

Форум відбудеться:

26 жовтня 2007 року у конференц-залі Палацу «Україна» за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 103

Підтвердити свою участь і отримати детальнішу інформацією можна за телефоном (044) 254-55-56, 254-55-50 або електронною поштою: nam@nam.com.ua

Лише ті учасники, що попередньо підтвердять свою участь, безкоштовно отримають диск з матеріалами Форуму, який буде видано у листопаді 2007 року

Форум відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та агентства США з міжнародного розвитку в межах проекту Відкритого фонду для ЗМІ.

Генеральний спонсор Форуму: компанія «Торсат»

Промо партнер: МедіаБізнес

Медіа партнери: Телемир, MediaSat, Телекритика

Оргкомітет Форуму