Прес-центр

Відбулась конференція «Медіаправо»

31-05-2011

В п’ятницю, 27 травня 2011 року конференція «Медіаправо» зібрала провідних фахівців для обговорення актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

Ключовим напрямком обговорення конференції «Медіаправо» стало сучасне правове регулювання медіа індустрії, зміни та доповнення, яких воно потребує.

Програма конференції складалась з 3 тематичних секцій:

  • Загальне регулювання мовлення;
  • Регулювання реклами;
  • Регулювання кінематографії, кіно- та телевиробництва.

В останній секції всім учасникам конференції запропонували долучитись до панельної дискусії на тему: Кіно та виробництво. Питань більше, ніж відповідей.

Конференція «Медіаправо» зібрала понад 70 юристів з телеканалів, продакш студій, медіа-компаній та компаній рекламодавців, представників дистриб'ютоських та юридичних компаній.

Галина Танчак, Заступник виконавчого директора з правових питань Індустріального Телевізійного Комітету зазначила: «Ми раді, що конференція «Медіаправо» змогла зібрати на своєму майданчику провідних юристів медійної сфери. Перший крок у напрямку колективного та продуктивного обговорення проблем та запитань, які хвилюють галузь, зроблено. Індустріальний Телевізійний Комітет буде і надалі прикладати максимальних зусиль для успішного продовження діалогу між різними представниками медіагалузі».

Євгенія Дербал, партнер Адвокатської контори «Коннов і Созановський» зазначила: «Питання та проблеми, які були підняті під час конференції, виявилися дуже актуальними як для самого бізнесу, так і для регуляторного органу. Учасники не тільки приймали активну участь у дискусії, але і ставили нові питання та закликали до подальшої співпраці у їх вирішенні. Травнева конференція показала, що медіа галузь та, зокрема, галузь кіновиробництва активно розвивається, а це приводить до появи нових юридичних питань, які вимагають швидкої реакції та професійного вирішення».

Наступна конференція «Медіаправо» знову збере провідних фахівців для обміну досвідом та вироблення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення весною 2012 року.

Фотографії, відео та докладну інформацію про спікерів ви можете знайти на сайті конференції: www.medialawconference.com.ua

Організатор:

  • Індустріальний Телевізійний Комітет

Партнери:

  • Адвокатська контора «Коннов і Созановський»
  • Всеукраїнська Рекламна Коаліція

 

Довідка:

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Метою ІТК у стратегічному напрямку Дослідження телевізійної аудиторії є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Адвокатська контора «Коннов і Созановський» створена в 1992 році і є однією з провідних юридичних фірм з офісами в Україні та Росії, а також представницькими офісами на Кіпрі та у Великобританії.

Адвокатська контора «Коннов і Созановський» надає юридичні послуги українським і іноземним клієнтам у багатьох галузях права, включаючи авторське право й медіа-право, конкурентне право, корпоративне право, податкове право, нерухомість, будівництво й земельне право, представництво в судах, право інтелектуальної власності (торгові марки, патенти і т.д.), податкове право, господарське й договірне право, цінні папери та фінансові установи.

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) була створена у 1997 році з ціллю розвитку рекламного ринку України. Місія організації: сприяти розвитку рекламної галузі України.