Прес-центр

Телетріумф 2006-2007

15-08-2007

15 серпня о 13:00 у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (вул. Прорізна, 2, на 5 поверсі) відбудеться прес-конференція, присвячена Національній Телевізійній Премії “Телетріумф”.

На заході будуть присутні:

  • Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету
  • Юрій Плаксюк – заступник Голови Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення
  • Том Кредок-Ватсон – керівник відділу аудиторсь ких консультаційних послуг "Ернст енд Янг" в Україні

На прес-конференції будуть вперше оголошені трійки фіналістів у всіх номінаціях “Телетріумфу-2007”.

Переможця кожної трійки буде оголошено тільки на урочистій церемонії. Оргкомітет отримав анкети від 97 експертів, які було передано для підрахунку незалежній аудиторській компанії Ernst&Young. Офіційних аудиторів залучено до підрахунку голосів вперше за історію “Телетріумфу”.

Цього року відбулися суттєві зміни у голосуванні експертів. Експерти переглядали відеофрагменти із записами претендентів прямо на сайті www.teletriumf.org, користуючись спеціальним паролем. Оргкомітет планує і надалі впроваджувати сучасні технології при організації заходу, враховуючи побажання експертів та партнерів проекту “Телетріумф”.

Також у вас буде можливість отримати всю необхідну інформацію щодо церемонії нагородження “Телетріумфом”, яка відбудеться 23 серпня у приміщенні Палацу Україна.

Нагадаємо, що Індустріальний телевізійний комітет та НацРада є співорганізаторами “Телетріумфу” -2007. Офіційна трансляція церемонії нагородження відбуватиметься на Новому каналі.

Додаткова інформація

На сьогодні Національна Телевізійна Премія “Телетріумф” є єдиною у сфері телебачення. Вручається з 2001 року. У різні роки її лауреатами були  провідні фахівці телевізійної галузі. У 2007 році участь у голосуванні прийняли 97 експертів галузі. Другий рік поспіль церемонія нагородження транслюється в телевізійному ефірі на День Незалежності. Усі деталі можна дізнатися на сайті - www.teletriumf.org.

Ernst&Young є провідною міжнародною компанією з аудиту і консультаційних послуг, податкового консультування і консультаційних послуг з проведення транзакцій. Сайт - www.ey.com/ukraine.

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. Серед учасників ІТК – провідні загальнонаціональні канали України (Інтер, 1+1, СТБ, Новий, ICTV та інші). Сайт - www.itk.org.ua.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення є конституційни м, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами. Сайт - www.nrada.gov.ua.