Прес-центр

ІТК повідомляє про початок третього етапу тендеру на телевізійні вимірювання

02-08-2006

Серед претендентів залишилось 5 компаній, з яких тільки дві – GFK та AGB є претендентами на оператора панелі. 

2 серпня розпочався третій етап тендеру на телевізійні вимірювання, який проводить Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК). Третій етап буде проводитись з наступних видів робіт: установче дослідження, оператор панелі та моніторинг.

Нагадаємо, що з дизайну панелі та контролю якості перемо жець вже обраний і ним стала українська компанія InMind.

Другий етап не дозволив, як планувалося, виявити лідера серед постачальників програмного забезпечення для телевізійних вимірювань.

Тому членами Індустріального Телевізійного Комітету було вирішено запропонувати претендентам на роботу оператора панелі (компаніям AGB та GFK), додати до своєї презентації ще й пропозицію з програмного забезпечення.

«Ми вирішили об’єднати роботи оператора панелі та постачальника програмного забезпечення, тому що ці види робіт є дуже спорідненими і тому наше рішення є цілком логічним», - вважає голова технічного комітету ІТК Дмитро Лисицький.

Зараз технічний комітет Індустріального Телевізійного Комітету готує тендерне завдання на третій, заключний етап тендеру.

Список учасників 3-го етапу тендеру та види робіт, на які вони претендують:

Учасники Установче дослідження Оператор панелі Дослідження
GfK Х Х Х
AGB   Х Х
TNS Х
 
InMind (КМІС) Х    
Медіа-Ікспенс     Х

Довідка про ІТК:

Асоціація ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КОМІТЕТ була заснована 27 серпня 2002 року як професійна асоціація з метою організації збалансованої системи соціологічних досліджень (вимірювань) телевізійної аудиторії України та сприяння розвитку телевізійного ринку в Україні, також для саморегулювання галузі, тобто для узгодження всіма учасниками ринку спільно вироблених і існуючих гласно або негласно правил поведінки по відношенню один до одного, та до інших ринків і до державної влади. Головою асоціації було обрано Олега Попенка, генерального директора DMB & B / Starcom MediaVest Group. Асоціація була заснована наступними учасниками: телевізійними каналами ICTV, Інтер, Новий, СТБ і провідних рекламних агентств DMB & B / Starcom MediaVest Group, Provid/BBDO та Іnіtіatіve medіa. 29 серпня 2003 року до складу засновників ІТК приєдналась «Студія «1+1». У 2005 році до складу ІТК увійшли рекламна агенція FCB MA та телеканали ТЕТ, М1 і ТРК «Україна». У 2006 році до складу ІТК приєднався телеканал НТН.