Прес-центр

ІТК та «Воля» розроблятимуть спільну стратегію просування цифрового мовлення в Україні

28-11-2005

28 листопада відбулося перше засідання робочої групи з питань переходу до цифрового формату мовлення.
В ході обговорення було вирішено, що PR-служби компанії «Воля» та Індустріального Телевізійного Комітету будуть розробляти спільну концепцію стратегії просування цифрового мовлення в Україні.

Для цього вирішено використовувати також ресурси компанії «Воля» та членів ІТК.

Концепцію буде узгоджено на одному з найближчих засідань ІТК, після чого її буде впроваджено у дію.
«Думаю, що це необхідний крок, — вважає виконавчий директор ІТК Катерина Котенко, — адже багато людей ще не розуміють переваг цифрового мовлення, головним з яких є — якість зображення програм, що транслюватимуться».

 

Довідка:
Рішення про створення робочої групи було прийнято 14 жовтня на спільному засіданні представників телеканалів, що входять до складу Індустріального телевізійного комітету та керівництва компанії «Воля».

Асоціація ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КОМІТЕТ була заснована 27 серпня 2002 року як професійна асоціація з метою організації збалансованої системи соціологічних досліджень (вимірювань) телевізійної аудиторії України та сприяння розвитку телевізійного ринку в Україні, також для саморегулювання галузі, тобто для узгодження всіма учасниками ринку спільно вироблених і існуючих гласно або негласно правил поведінки по відношенню один до одного, та до інших ринків і до державної влади. Головою асоціації було обрано Олега Попенка, генерального директора DMB & B  / Starcom MediaVest Group. Асоціація була заснована наступними  учасниками: телевізійними каналами ICTV, Інтер, Новий, СТБ  і провідних рекламних агентств DMB & B / Starcom MediaVest Group, Provid/BBDO  та Іnіtіatіve medіa. 29 серпня 2003 року до складу засновників ІТК приєдналась «Студія “1+1”». У 2005 році до складу ІТК увійшли рекламна агенція FCB MA та телеканали ТЕТ, М1 і ТРК “Україна”.

Компанія Воля — провідний провайдер телекомунікацій, що надає послуги кабельного телебачення, представлених торговою маркою Воля Преміум ТВ та послуги доступу до Інтернет, представлених торговою маркою Воля Бродбенд.