Прес-центр

Індустріальний Телевізійний Комітет проводить суддівство Міжнародного телевізійного фестивалю Banff

26-02-2009

В березні цього року за ініціативи Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) в Україні пройде суддівство Міжнародного телевізійного фестивалю Banff.

Члени журі будуть оцінювати роботи, подані до номінації «Політична документальна програма» (документальні програми, які безпосередньо стосуються та висвітлюють сучасні важливі політичні проблеми, акцентуючись на таких темах як: політичні партії або рухи, військові та політичні лідери, Уряд та державну політику, міжнародні стосунки та конфлікти, політичні пріоритети та систему).

Група членів журі обирається спільно із експертами Міжнародного телевізійного фестивалю Banff та складатиметься із вітчизняних фахівців у галузі телебачення.

Переможці будуть оголошені та нагороджені під час Міжнародного телевізійного фестивалю Banff, який відбудеться з 7 по 10 червня 2009 року у весняному Фаірмонт конференц центрі в Канадських горах.

«ІТК вже вдруге долучається до проведення суддівства престижних телевізійних нагород та Міжнародних відзнак: минулого року проведення півфіналу Emmy® Awards, цього року – проведення суддівства Міжнародного телевізійного фестивалю Banff. Для ІТК важливо створювати умови для конкурентного розвитку телевізійної індустрії в Україні, знайомити з світовими надбаннями телевізійних професіоналів в країні та широко представляти український телевізійних ринок у світі.» - прокоментувала Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.

 

Детальніше про Banff та ІТК

Довідка про Міжнародний телевізійний фестиваль Banff

Нагорода Міжнародного телевізійного фестивалю Banff є однією із найпрестижніших Міжнародних нагород, яка щорічно збирає більше тисячі учасників із понад 44 країн світу.

Міжнародний телевізійний фестиваль Banff є найбільш важливою світовою подією у створенні контенту. Banff - це щорічний форум, який дає потужні можливості для розвитку бізнесу та творчості на телебаченні та у нових- медіа.

У 2009 році фестиваль святкуватиме своє 30-річчя. Цьогорічний Banff відбудеться з 7 по 10 червня 2009 року у весняному Фаірмонт конференц центрі в Канадських горах. Фахівці телевізійної галузі з усього світу приймуть участь у спеціалізованих семінарах, надихаючих майстер класах, отримуючи унікальні можливості та переваги. Це ринок створення ідей, досягнення угод із спів-продюсування, появи нових ділових стосунків та створення трендів розвитку індустрії. Фестиваль також відзначає видатні досягнення в телевізійній галузі, створює міжнародну платформу для спілкування учасників індустрії, дає можливість співпрацювати, обговорювати та обмінюватись думками з приводу нагальних проблем індустрії та разом зустрічати нові виклики.

Детальніше читайте на сайті: http://www.banff2009.com/

Довідка про ІТК:

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, канал «Україна», ТЕТ НТН, М1, М2, ТОНІС, Мегаспорт. Разом це більше 75,3% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-Ukraine за підсумками 2008 року).

Крім того, членами асоціації є рекламні агенції Publicis Groupe Media (раніше DMD&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA, а також великі рекламодавці: українські представництва Coca-Cola, Unilever та Procter&Gamble та Gillette в Україні.

Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення.

Мета ІТК – захист інтересів членів асоціації, забезпечення саморегулювання галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності. Детальніше читайте на сайті: http://www.itk.org.ua/

 

За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, до PR директора ІТК Тетяни Шклярук

e-mail: pr@itk.org.ua, моб.тел. 8 067 447 33 27