Прес-центр

Майстер-клас "Організація у просторі креативу:створення, розвиток і управління творчими процесами".

24-09-2009

24 вересня відбувся майстер-клас на тему "Організація у просторі креативу: створення, розвиток і управління творчими процесами". Учасниками стали представники продакшн, пост-продакшн та інших компаній у сфері кіно -, теле - та відео виробництва.

Спікером виступив Роберт Френк П’юселік (Robert Frank Pucelik, Pucelik Consulting Group, засновник), професійний консультант, тренер, автор програм у сфері бізнесу, психології, лідерства та менеджменту.

Організатор проекту – пост-продакшн компанія VISUS.

Леонід Карачко, продюсер, компанія VISUS: «Сьогодні індустрії кіно - і телевиробництва бракує заходів, які б створювали платформу для спілкування та обміну досвідом. Така ж сама ситуація і з подіями направленими на професійний розвиток. Розуміючи, що це сповільнює ріст індустрії, ми вирішили подарувати учасникам можливість отримати знання та розширити мережу контактів на нашому майстер-класі. Така подія відбулась вперше, і ми будемо продовжувати працювати задля розвитку сфери кіно - і телевиробництва експериментуючи з форматами та пропонуючи компаніям нові способи залучення.»

Учасники майстер-класу висловили задоволення та бажання долучатись до наступних подій такого характеру.

«Чудовий семінар. Я навіть не сподівався, що ми встигнемо розібрати таку кількість тем навколо креативу та роботи з персоналом», - Михайло Славов, «1плюс1 відео дизайн»

«Дякую за захід. Було дуже корисно і цікаво. Щиро шкода колег, які не потрапили на майстер-клас», - Максим Лесняк, «milk Creative Services»

«Активний, енергійний та досить інформативний семінар», - Сергій Соловйов, «Limelite Studio»

Подія завершилась фуршетом, на якому учасники мали змогу поспілкуватись у більш теплій атмосфері.

Майстер-клас відбувся за організаційної підтримки Індустріального Телевізійного Комітету.

Партнер події - PROFEO спільнота професіоналів.