Прес-центр

Технологічний директор британської групи компаній DTG Cаймон Гаунтлет виступить на ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні»

08-09-2008

Київ, 8 вересня 2008 року. Технологічний директор Цифрової телевізійної групи (Digital TV Group,Великобританія) Саймон Гаунтлет візьме участь у ІІ Міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні», який відбудеться 19 вересня в Києві у конференц-залі готелю «Radisson SAS».

Саймон Гаунтлет ви ступить із доповіддю в секції «Цифрове телебачення і технології» і розповість про позитивний досвід та технічні аспекти впровадження цифрового телебачення в Великобританії.

«Успіх цифрового телебачення в Великобританії складається з двох складових: висококваліфіковані пропозиції послуг, що чітко роз’яснені громадськості, і перехід до впровадження нових технологій, що підтримуються відкритими стандартами і ґрунтовними тестами та відповідним режимом», – зазначає пан Гаунтлет.

Цифрова телевізійна група (DTG) є об’єднанням індустрії для цифрового телебачення у Великобританії. Створена у середині 90-х років минулого століття з метою полегшення впровадження цифрового наземного телебачення у Великобританії . Сьогодні концентрується на розвитку цифрових технологій. DTG видає 'D-Book' DTG, котра викладає детальні технічні стандарти для цифрового наземного телебачення Великої Британії.

Саймон Гаунтлет - Технологічний Директор Digital TV Group. Він відповідає за технічне бачення стратегії організації, координує Технічну Раду DTG, є головою групи технічних програм та керівником команди технологів DTG.

З початку роботи у DTG в 2006 році, пан Саймон редагує та видає оновлену версію D-Book, а також започаткував робочу групу для IPTV і майбутню версію HD D-Book. На початку 2008 він підтримав створення відкритої супутникової платформи Freesat. Зараз пан Саймон з колегами працює над полегшенням впровадження HD до платформи DTT з використанням нових стандартів DVB-T2.

До початку роботи в DTG пан Саймон працював сім років в Департаменті Досліджень та Розвитку компанії BBC, де спеціалізувався на технологіях компресії для відео та телебачення високої чіткості.

 

Детальніше про форум:

ІІ Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» – це майданчик для вільного спілкування всіх фахівців, зацікавлених у процесі впровадження цифрового телебачення (ЦТБ) в Україні, під час якого буде підбито підсумки роботи з підготовки переходу на «цифру» за рік, що минув та обговорити наступні виклики і можливі проблеми наступних періодів.

До участі у Форумі запрошуються керівники та працівники телекомпаній, представники компаній-виробників техніки, посадові особи органів держави, науковці, та інші зацікавлені у процесі впровадження цифрового телебачення. Також на форум будуть запрошені іноземні фахівці з країн, що вже завершили цей процес або знаходяться на якомусь з його етапів.

Формат заходу:

Протягом дня учасники Форуму матимуть змогу відвідати виставку та долучитися до обговорення питань впровадження «цифри», в рамках чотирьох секцій:

• Цифрове телебачення та держава:

o Роль держави в процесі впровадження цифрового телебачення в Україні

• Цифрове телебачення та споживачі:

o Українська громадськiсть та процес переходу на цифрове ТБ

• Цифрове телебачення і технології:

o Технiко-технологiчнi аспекти переходу на цифрове мовлення

• Цифрове телебачення та індустрія:

o Комерцiйний погляд на цифрове телебачення

• DTV Show

 

Місце та час проведення Форуму: конференц-зал готелю «Radisson SAS», вул. Ярославів вал, 22 початок реєстрації о 9:30.

Оргкомітет Форуму розглядає пропозиції від медіа-партнерів та спонсорів. З цих питань прохання звертатись до PR-директора ІТК Тетяни Шклярук за адресою shklyaruk@dtvforum.org.ua, або за телефоном: +380 67 447 33 27.

Реєстрація ЗМІ для участі у Форумі є обов’язковою.

З питань реєстрації просимо звертатись до керівника Прес-центру НАМ Наталії Тютюненко за тел. + 380 67 407 09 42 або за адресою pr@nam.org.ua, або до PR-директора ІТК Тетяни Шклярук за адресою shklyaruk@dtvforum.org.ua та за телефоном: +380 67 447 33 27.