Прес-центр

Український фешн-дизайнер Олеся Теліженко шиє подарунки гостям UKRAINE D’AZUR PARTY

05-09-2008

На другий день міжнародного телевізійного ринку MIPCOMу, Україна буде «запалювати» на Круазетт. В програмі української медіа - вечірки Ukraine D’Azur Party буде все: грандіозні презентації провідних каналів і продакшн-студій країни, виступ Вєрки Сердючки, Наталі Могилевської і учасників «Фабрики зірок» - і все це в самому «центральному» місці Каннської Круазетт – в пляжному ресторані готелю Majestic.

Спеціально під вечірку було оголошено тендер серед провідних українських фешн-дизайнерів на розробку фірмового сувеніру. За завданням тендеру сувенір повинен відображати національний колорит і пропагувати цінності України. Роботи відбирались за попередніми ескізами.

За результатами тендеру виконувати замовлення на виробництво подарунків буде Олеся Теліженко - молода і перспективна дизайнерка. У Олесі замовляє одяг президент Віктор Ющенко і його донька Віталіна, співачка Ніна Матвієнко та Раїса Богатирьова. Характерна особливість дизайну від Теліженко – підкреслена національна стилістика . В нещодавній «Ночі незалежності», котра пройшла в київському клубі «Арена», сам президент був в українській сорочці від дизайнерки.

В якості ексклюзивного сувеніру від Теліженко гості Ukraine D’Azur Party отримають оригінального покрою майку- вишиванку. Для Канн, де доволі тепло навіть на початку жовтня, подарунок буде дуже доречним.

Контакти для преси: Ольга Боровських - Маркетинг і PR-менеджер ООО «Медіа Ресурси Менеджмент», тел.+380 44 459 46 10; olga@mrm.com.ua або Тетяна Шклярук ПР директор Індустріального Телевізійного Комітету, pr@itk.org.ua тел.+380 67 447 33 27.