Прес-центр

Кількість компаній, що офіційно отримують дані досліджень GfK Ukraine збільшується

19-08-2008

Київ, 19 серпня, 2008 рік, Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) продовжує інформувати про компанії, які офіційно отримують дані досліджень GfK Ukraine.

За інформацією отриманою від GfK Ukraine станом на 1 серпня кількість компаній, котрі офіційно використовують дані GfK Ukraine, збільшилась за період від березня цього року з 29 до 43 компаній. ІТК вже звертався до сейлз-хаузів в березні цього року з метою закликати сейлз-хаузи співпрацювати з компаніями які отримують та користуються офіційними даними досліджень GFK.

ІТК і надалі інформуватиме сейлз – хаузи про зміни та доповнення у списку компаній, які офіційно отримують дані досліджень GfK Ukraine щомісяця станом на перше число. Такий оновлений список буде доступний для перегляду на сайті ІТК.

Список компаній станом на:

10 квітня 2008 року;

2 червня 2008 року;

2 липня 2008 року;

1 серпня 2008 року.

Довідка про телевізійну панель: Основна мета телевізійної панелі GfK Ukraine – це створення та надання стандартизованої валюти на телевізійному ринку України. Клієнтами телевізійної панелі є телеканали, сейлз-хаузи, рекламні агенції та рекламодавці. Дані дослідження телевізійної аудиторії, які отримуються в результаті роботи телевізійної панелі, є важливим інструментом для оцінки ефективності програмування телеканалів, аналізу аудиторії програм та рекламних повідомлень.

Протягом 2002-2007 років GfK Ukraine вимірювала телевізійну аудиторію в містах України з населенням більше 50 тис. мешканців (загалом 95 міст). З початку 2008 року GfK Ukraine досліджує телевізійну аудиторію по всій Україні: у великих та малих містах, а також селах. Всього це 17 млн. домогосподарств, які мають телевізори, чи 44 млн. телеглядачів. Учасниками ТВ-панелі є 2,5 тис. домогосподарств чи 6,3 тис. глядачів у віці від 4 років, які мешкають в 356 населених пунктах по всій Україні. Дослідження телевізійної аудиторії відбувається за допомогою вимірювального пристрою Telecontrol VIII, який зокрема дозволяє вимірювати цифрове телебачення.

Довідка про GfK Ukraine : GfK Ukraine — українська дослідницька компанія, яка пропонує повний перелік послуг з опитувань та досліджень ринків в Україні, Молдові та Бєларусі та провадить свою діяльність за трьома ключовими напрямками: дослідження на замовлення, медіа дослідження, панель електротоварів. GfK Ukraine входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group – п’ятої за розмірами дослідницької групи в світі. GfK Group об’єднує більше 115 компаній у 90 країнах світу.