Прес-центр

Європейський півфінал суддівства International Emmy® Awards 2008, завершив свою роботу

03-07-2008

До складу журі входило: 7 міжнародних та 6 українських членів журі – топ-менеджерів та власників телевізійних компаній та телевізійних продакшен студій та медіа, які мають не менше 5 років досвіду в теле- та медіа-індустрії.

Нижче наведено список членів Міжнародного журі, які працювали в Україні:

 1.  Барбара Калічинська - Президент «Б.K. Медіа Консалтинг», Польща
 2.  Дар’я Фіалко – Програмний директор та директор із закупок телеканалу «Студія 1+1», Україна
 3.  Джордж Леклер - Виконавчий директор «Леклер Глобал Медіа Едвайзерз Інк.», США
 4.  Ігор Сторчак - Виконавчий директор «Фільм.UA дистрибушн», Україна
 5.  Ірина Костюк - Виконавчий директор «Медіа Ресурси Менеджмент», Україна
 6.  Ірина Лисенко - Голова правління телеканалу «Новий канал», Україна
 7.  Ірина Черняк – Менеджер з закупок телеканал «ТЕТ», Україна
 8.  Мілан Крумл – Аналітик з телевізійного програмування та маркетингу «TV Nova», Чехія
 9.  Олександр Вахтангов - Власник та директор студії «Сандро Вахтангов продакшен”, Грузія
 10.  Олексій Гончаренко - Директор «Стар медіа», Україна
 11.  П’єр-Енрі Дело - Генеральний делегат Міжнародного фестивалю аудіовізуальних програм, Франція
 12.  Філіп Жако - Голова копродакшену «Європейської спілки мовлення» - EBU, Швейцарія
 13.  Хуан Карлос Лопес Віламеріал - Генеральний директор «3KOMA SA», Іспанія

30-го червня 2008 року завершення роботи членів журі було відзначено традиційною Гала Вечерею, яка відбулася на пароплаві «Богдан Хмельницький» під час прогулянки Дніпром. Гала Вечеря була організована з метою представити членів журі, багато з яких є Членами Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук. На Гала Вечерю були запрошені члени Міжнародного журі, Директор з суддівства Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук Сенді Кларк, представники державних та регуляторних органів України, топ менеджери телеканалів – учасників ІТК та керівники продакшен студій, ЗМІ та партнери індустріального телевізійного комітету.

Результати суддівства будуть підраховані компанією Ernst & Young в м. Нью-Йорку та їх оголошення очікується з 11 липня 2008 року. Міжнародна академія збирає результати півфіналів, які проходитимуть в інших країнах світу аж до кінця серпня 2008 року. Список регіональних півфіналів буде доступний на офіційному сайті Міжнародної Академії: www.iemmys.tv.

Номінанти 2008-го року International Emmy® Award будуть оголошені 13 жовтня 2008 року на прес-конференції MIPCOMу, в Каннах у Франції. Переможці будуть представлені та нагороджені премією Emmy на 36-й церемонії International Emmy® Awards Gala в м. Нью-йорку, 24 листопада 2008 року.

“Це велика честь, так само як відповідальність вперше приймати в Україні таку авторитетну та всесвітньо відому телевізійну організацію. Як приймаюча сторона, ми сподіваємось, що перебування в Україні та робота команди міжнародного журі була приємною, а українська телеіндустрії зробила ще один крок вперед, щоб бути активним членом великої всесвітньої телевізійної родини.” – зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.

Фоторепортаж про Гала Вечерю ви можете знайти: тут

 

Детальніше про ІТК

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) – це галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, Канал «Україна», ТЕТ, НТН, М1,М2, ТОНІС та Мегаспорт. Разом це більше 77,6% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-USM станом на лютий 2008 року). Крім того, членами Асоціації є медійні агенції Publicis Groupe Media (раніше DMB&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA. А також великі рекламодавці: українські представництва Coca-Cola, Unilever, Procter&Gamble_та_Gillette_в_Україні.

Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення.

Цілі ІТК – захист інтересів членів Асоціації, забезпечення саморегуляції галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності.

Детальніше про Міжнародну Академію

Заснована в 1969 році, Міжнародна Академія телевізійних мистецтв та наук, є найбільшою організацією, що об’єднує усіх телевізійників – це понад 500 членів організації з більше ніж 70 країн світу, з понад 400 компаній. Академія була створена з метою визнання видатних робіт в галузі телевізійного програмування, створених за межами Сполучених Штатів та представлення цих робіт на Міжнародній церемонії International Emmy® Award за 14-ма категоріями: програми про мистецтво; найкраща актриса; найкращий актор; дитячі та молодіжні програми; комедії; поточні події (телевізійні журнали новин), документальні фільми чи програми; багатосерійні художні фільми; інтерактивний канал; інтерактивна програма; інтерактивна теле-послуга; новини; не сценарні розважальні програми; теленовели (телесеріали); телевізійні художні фільми та міні-серіали.

Академія є єдиною незалежною організацією яка включає в себе телевізійний топ менеджмент та медійних лідерів з усього світу, які збираються для того, щоб поділитись ідеями, обговорити спільні питання та підтримати нові напрямки для майбутнього розвитку якості програмування у світовому масштабі. Щороку Академія проводить Міжнародний світовий телевізійний фестиваль Emmy® та організовує Церемонію нагородження премією International Emmy® Awards, в м. Нью-Йорку. На фестивалі демонструються програми з усього світу, де зустрічаються та спілкуються про свої роботи провідні продюсери та режисери. Церемонія нагородження премією International Emmy® Awards щороку збирає більше тисячі відомих особистостей в галузі телебачення, розваг та медіа.

Більш детально можна дізнатись на офіційному сайті Міжнародної Академії: www.iemmys.tv.