Прес-центр

Представники ІТК взяли участь у засіданнях Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики та Підкомітету у сфері кінематографу та реклами

15-07-2021

14 липня представники Індустріального Телевізійного Комітету взяли участь у засіданнях Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики та Підкомітету у сфері кінематографу та реклами.

На Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики було затверджено низку важливих документів, серед яких рекомендації слухань у Комітеті: «Стратегія розвитку читання на 2021-2025 роки. Читання як життєва стратегія», План роботи Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики на період шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, пропозиції Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики до проєкту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, Звіт про роботу Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики за період п’ятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання. Детальніше за посиланням:

http://kompkd.rada.gov.ua/news/main_news/74898.html

На Підкомітеті у сфері кінематографу та реклами розглядалася презентація «Зміни до Закону України “Про державну підтримку кінематографії в Україні”».