Advocacy

Моніторинг ІТК за 24 червня 2021 року

24-06-2021

У цьому випуску:

Нові законопроекти. У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Прикінцеві положення" Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо розблокування конкурсів на отримання ліцензій на мовлення, а також законопроект про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо дотримання норм етики народними депутатами з представниками засобів масової інформації, журналістами, акредитованими при Верховній Раді України

У Верховній Раді України зареєстровані наступні законопроекти:

1. Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Прикінцеві положення" Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо розблокування конкурсів на отримання ліцензій на мовлення №5699 від 23.06.2021р.

Ініціатори: Констанкевич І.М., Поляков А.Е., Лубінець Д.В., Батенко Т.І., Скороход А.К.

Проектом пропонується скасувати дію положення, викладеного у пункті 33 Розділу Х «Прикінцеві положення» Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до якого тимчасово, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, ініціювання, оголошення і проведення конкурсів Національною радою зупиняється.

2. Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо дотримання норм етики народними депутатами з представниками засобів масової інформації, журналістами, акредитованими при Верховній Раді України № 5702 від 24.06.2021р.

Ініціатори: Швець С.Ф., Циба Т.В., Брагар Є.В., Санченко О.В., Шуфрич Н.І.

Текст законопроекту поки що відсутній.