Прес-центр

16 червня 2021 року представники Індустріального Телевізійного Комітету взяли участь у заході «АІ в законі. Революція регулювання штучного інтелекту в Європейському союзі»

17-06-2021

16 червня 2021 року представники Індустріального Телевізійного Комітету взяли участь у заході «АІ в законі. Революція регулювання штучного інтелекту в Європейському союзі», що відбувся на базі International Advisers Association.

В ефірі  Digital Transformation Сlub разом з Міністерством цифрової трансформації України обговорювали наступні питання:

- Що пропонує ЄС в Директиві? Критерії наявності Штучного Інтелекту (далі ШІ). 5 соціальних проблем ШІ.

- Класи ШІ по ризик-фактору, сертифікація і реєстр ШІ.

- Як буде проводитись регулювання ШІ в Україні: закон або регламенти? Регулювання ШІ самим ШІ?

- Конфіденційність та ШІ. Якість даних для тренування алгоритму, прозорість і опис алгоритму. Зобов'язання розробників і дистриб'юторів + штрафи.

- Нове регулювання в ЄС цифрової особистості e-ID. Ринок синтетичних особистостей і як не стати його частиною?

- ШІ проти шахрайства та відмивання грошей в Фінтех.

Модератор заходу – Олена Андрієнко, член Експертного комітету з ШІ при Міністерстві цифрової трансформації України, CLTO Publicis Groupe Ukraine. Спікери: Олександр Компанієць – директор департаменту цифрової економіки Міністерства цифрової трансформації України; Вадим Гончаренко – Privacy Manager Grammarly; Павло Сидєлов – CTO SDK.finance, TechFin UAB.

Детальніше за посиланням: AI в законе - YouTube