Прес-центр

Представники Індустріального Телевізійного Комітету стали учасниками п’ятого вебінару серії «Запровадження стандартів Ради Європи та Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги у регулювання медіа в Україні»

04-06-2021

Представники Індустріального Телевізійного Комітету стали учасниками п’ятого вебінару серії «Запровадження стандартів Ради Європи та Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги у регулювання медіа в Україні».

Вебінар 5 «Регулювання контенту в інтернеті: пакети IPTV, відео на замовлення та платформи спільного доступу до відео. Стандарти та кращі практики» відбувся 4 червня 2021 року на базі Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Спікер – консультант Ради Європи Саллі Браутон Міцова (Сполучене Королівство) представила наступні теми:

- «Визначення та відмінності послуг, за допомогою яких надається аудіовізуальний контент»;

- «Послуги професійного контенту. Пакети IPTV: регуляторні виклики та європейські стандарти регулювання»;

- «Відео на замовлення: регуляторні виклики та європейські стандарти регулювання»;

- «Послуги контенту, що створюється користувачами. Платформи спільного доступу до відео: регуляторні виклики, європейські стандарти регулювання, а також стандарти ЄС»;

- «Нещодавні розробки та пропозиції ширшого визначення послуг цифрового контенту: потенційні ролі національних регуляторів».

Більш детальна інформація за посиланням:

https://www.nrada.gov.ua/regulyuvannya-diyalnosti-platform-dostupu-audiovizualnyh-ta-tsyfrovyh-poslug-u-yevropi-taka-tema-p-yatogo-vebinaru-dlya-predstavnykiv-regulyatora-ta-industriyi/