Прес-центр

27 травня у прес-центрі інформаційної агенції «УНІАН» відбулась експертна дискусія «Закон про мову: як зробити його більш ефективним для держави і зменшити ризики пропаганди російською мовою після закриття частини ЗМІ внаслідок дії норм цього Закону»

28-05-2021

27 травня у прес-центрі інформаційної агенції «УНІАН» відбулась експертна дискусія «Закон про мову: як зробити його більш ефективним для держави і зменшити ризики пропаганди російською мовою після закриття частини ЗМІ внаслідок дії норм цього Закону», у якій взяли участь народні депутати, представники органів державної влади, посли іноземних держав та представники українського медіа бізнесу. У заході взяли участь також представники ІТК.

Експертна дискусія проводилася Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) – найбільшим об’єднанням українських компаній-видавців медіа, серед яких 56 видавничих компаній, що продукують 250 друкованих та 350 цифрових медіа.

Розглядалися питання необхідності врахування пропозицій та зауважень українських медіа до Закону України №2704-VIII від 25.04.2019р. «Про забезпечення функціонування української мови як державної».