Прес-центр

ІТК проведе другий вебінар щодо роботи ТВ панелі. Відкладене дивлення

07-12-2020

Індустріальний Телевізійний Комітет започаткував серію вебінарів щодо роботи ТВ панелі та ТВ вимірювань в Україні. Основною метою проведення вебінарів є підвищення ефективності надання послуг, ознайомлення представників ринку з інструментами для роботи ТВ панелі, а також сприяння відкритого діалогу в медійній сфері.

 

Друга лекція ІТК буде проведена на тему «Аналіз даних відкладеного дивлення: Markdata».

Дата проведення: 11 грудня 2020 року, початок - 11:00

В ході лекції будуть розглянуті наступні питання:

- Що таке «відкладене дивлення»? 

- Для чого необхідні дані відкладеного дивлення та як вони впливають на загальні показники? 

- VOSDAL, Time Shift, Consolidated – складна термінологія простими словами. 

- Як аналізувати дані відкладеного дивлення та як це все рахується в Markdata Media Workstation (MMW)?

- Світові бенчмарки.

Лектор: Ірина Гребінська, старший аналітик Індустріального Телевізійного Комітету.

Запрошений експерт: Анна Муравйова, Client Service, GfK Ukraine.

 

Першочергово запрошуємо до участі фахівців та спеціалісти, які у зв’язку зі специфікою діяльності чи посади, працюють з телевізійними вимірюваннями та Markdata – для аналітиків телеканалів, для менеджерів сейлз-хаусів, медіа планерів/баєрів/ресерчерів рекламних агенцій, які у своїй роботі перетинаються з поняттям «відкладене дивлення».

! Якщо у вас є запитання щодо ефективної роботи з даними відкладеного дивлення в Markdata, будь ласка, вкажіть їх в реєстраційній формі. Це дозволить структурувати лекцію таким чином, щоб максимально висвітлити всі проблемні чи незрозумілі питання.

! Попередня реєстрація на захід обов’язкова – для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь на електронну адресу – pr@itk.ua. – ми залюбки надамо відповіді на всі запитання.

 

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) - це професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України.

ІТК консолідує спільні інтереси телевізійної та медійної індустрії, з метою вироблення комплексних та якісних рішень, надання кваліфікованої експертизи, вирішення спірних чи неврегульованих взаємовідносин, захисту прав та інтересів своїх учасників, клієнтів та партнерів як в України, так і за її межами.

Основні напрями діяльності ІТК: забезпечення ринку надійною та послідовною системою досліджень телевізійної аудиторії (ТВ Панель), підвищення конкурентоспроможність телебачення, стимулювати зростання медійного ринку та саморегулювання індустрії.