Прес-центр

ІТК започаткував новий розділ щодо ТВ вимірювань в світі

03-11-2020

Задля визначення напрямків розвитку вимірювання в Україні, а також для того, щоб не відставати від тенденцій, які існують у світових практиках та відповідають природнім змінам в технологіях та споживанні, на сайті ІТК було започатковано новий розділ «Глобальні тенденції: ТВ вимірювання в світі», в рамках якого заплановано систематичні огляди.

В оглядах буде представлена робота зарубіжних телевізійних комітетів, розглянуто функціонування ТВ панелей, а також досягнення та новації в телевимірюваннях.

Наразі в розділі «Глобальні тенденції: ТВ вимірювання в світі» розміщені перші інформаційні матеріали щодо ТВ вимірювань у Великобританії, зокрема організації BARB, що здійснює дослідження ТВ аудиторії та визначає ТВ рейтинги у Великобританії.

Окрім того, розглянуто проблеми та напрями розвитку вимірювань в країні, вимірювання 4 екранів, BVOD-сервісів.

Доступ до розділу «Глобальні тенденції: ТВ вимірювання в світі» можна отримати за посиланням: http://itk.ua/ua/press/analytics.

 

 

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) - це професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України.

ІТК консолідує спільні інтереси телевізійної та медійної індустрії, з метою вироблення комплексних та якісних рішень, надання кваліфікованої експертизи, вирішення спірних чи неврегульованих взаємовідносин, захисту прав та інтересів своїх учасників, клієнтів та партнерів як в України, так і за її межами.

Основні напрями діяльності ІТК: забезпечення ринку надійною та послідовною системою досліджень телевізійної аудиторії (ТВ Панель), підвищення конкурентоспроможність телебачення, стимулювати зростання медійного ринку та саморегулювання індустрії.