Прес-центр

ІТК увійшов до складу журі Effie Awards Ukraine 2020

20-10-2020

Effie Awards - це найбільша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, яка оцінює поєднання стратегії, креативу і, як результат, ефективність комунікацій.

Effie Awards Ukraine – це національний етап відбору найефективніших проектів світу та є щорічною найавторитетнішою нагородою в галузі маркетингових комунікацій в Україні. Організатором Effie Awards Ukraine є Всеукраїнська рекламна коаліція, яка в 2005 р. отримала ексклюзивне право на проведення премії в Україні і в 2020 р. проведе її в 15 раз поспіль.

 

Юлія Кахановська, директорка ІТК, увійшла до складу журі Effie Awards Ukraine 2020.

Юлія Кахановська - менеджер, фахівець в сфері медіааналітики, медіадосліджень з глибоким розумінням методології вимірювань в Україні та інших країнах. Юлія пропрацювала 7 років в департаменті ТВ вимірювань міжнародної компанії - світовому лідері в сфері даних та аналітики - компанії GfK Ukraine. Пізніше - в 2011 р. приєдналась до ТРК «Україна», де пройшла шлях від провідного спеціаліста по стратегічній аналітиці до керівника відділу аналітики та досліджень.

У 2016-2018 рр. Юлія Кахановська в якості керівника аналітичних проектів займалась вимірюваннями аудиторії цифрових ТВ сервісів з компанією Digital Screens, а в 2018-2020 рр. - запускала проект Data для рекламного холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine.

З 1 вересня 2020 р. Юлія Кахановська вступила на посаду директора Індустріального Телевізійного Комітету - професійного галузевого об'єднання провідних телеканалів і медійних агентств, яке представляє інтереси телевізійної галузі України.

 

Представники Індустріального Телевізійного Комітету другий рік поспіль беруть участь в суддівстві Effie Awards Ukraine.

 

Наразі ще є можливість подати роботи для участі в конкурсі – фінальний дедлайн 2З жовтня 2020 року. З деталями конкурсу та правилами участі можна ознайомитись на сайті Effie Awards Ukraine.