Прес-центр

Індустріальний Телевізійний Комітет долучився до тренінгу для топ-менеджерів в Сеулі (Південна Корея)

04-10-2019

У рамках розвитку міжнародного співробітництва, налагодження зв’язків з іноземними партнерами, а також підвищення кваліфікації в роботі з прогресивним телевізійним устаткуванням представники Індустріального Телевізійного Комітету систематично беруть участь у міжнародних зустрічах, тренінгах та семінарах.

Олена Міронова, Директор з питань досліджень телевізійної аудиторії ІТК, у якості експерта була запрошена взяти участь у експертному тренінгу для топ-менеджерів медіа сфери «Global Broadcasting Content Producing and Distribution Training», що проходив з 19 серпня по 6 вересня 2019 року у столиці Південної Кореї місті Сеулі.

Захід проводиться за підтримки регуляторних органів Республіки Корея в інформаційній сфері: Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій і планування майбутнього (MSIP), Національного Агентства з просування IT-технологій (NIPA) та Асоціації з підвищення стандартів радіомовлення (RAPA).

В Експертному тренінгу взяли участь представники з 16 країн, зокрема країн Африки, Азії, Європи та Латинської Америки.

Олена Міронова презентувала звіт щодо стану українського телевізійного ринку та регулювання телевізійної сфери, проаналізувала тенденції цифрового мовлення, виробництва контенту, розвитку медійних сервісів.

Також було презентовано діяльність Індустріального Телевізійного Комітету та система вимірювань теледивлення на території України.

Основними темами, що розглядались в рамках «Global Broadcasting Content Producing and Distribution Training», стали концептуальні підходи до методів та способів просування рекламного контенту на розвинутому телевізійному ринку.

Окремим блоком теоретичних лекцій, аналізів практичних кейсів, офіційних та бізнесових зустрічей стали – розробка та просування самодостатніх телевізійних форматів, виготовлення та дистрибуція контенту, міжнародна копродукція та розвиток інститутів спільного інвестування на українсько-корейському ринку контенту.

Директор з питань досліджень телевізійної аудиторії ІТК  також була залучена до участі в найбільшому ринку контенту в Азії - у всесвітній виставці «Broadcast Worldwide 2019».

У ході ринку контенту було проведено низку зустрічей з представниками бізнес-спільноти та виробників контенту щодо співпраці в сфері виготовлення та просування, дистрибуції контенту.

Окрім того, Олена Міронова взяла участь у практичних заняттях з управління безпілотниками, набула навичок у використанні ситуаційного методу зйомок з дрону середньої дальності.

У модельованому середовищі знімальних площадок керувала та модерувала діяльність знімального устаткування.

Індустріальний Телевізійний Комітет продовжуватиме співпрацю з Республікою Корея в сфері підвищення кваліфікації експертів в медіа сфері, сприятиме розвитку відносин на ринку виробництва та дистрибуції контенту.