Прес-центр

ІТК взяв участь у XXV Київському Міжнародному Телерадіоярмарку

30-05-2019

Щорічно Індустріальний Телевізійний Комітет виступає партнером Київського Міжнародного Телерадіоярмарку.

29 травня 2019 р. Ірина Гребінська, старший медіааналітик департаменту дослідження телевізійної аудиторії Індустріального Телевізійного Комітету, взяла участь у XXV Київському Міжнародному Телерадіоярмарку.

В рамках заходу ІТК Ірина Гребінська виступила з доповіддю на тему «Потенціал ринку супутникового і платного телебачення в Україні». Доповідачка презентувала результати останнього установчого дослідження, зокрема, дані про наявність телевізійного обладнання та можливості прийому телевізійного сигналу в Україні.

Окрему увагу Ірина Гребінська звернула на перерозподіл типів прийому телевізійного сигналу після відключення аналогового ефіру, розповсюдженість інтернету серед телевізійних та нетелевізійних домогосподарств, поширеність інших пристроїв, які використовуються для перегляду телевізійного контенту.

 

Київський Міжнародний Телерадіоярмарок – щорічний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні, що об’єднує українських та міжнародних експертів, спеціалістів у сфері телебачення, радіомовлення, кіновиробництва, телекомунікацій та інтернету.