Прес-центр

ІТК взяв участь у міжнародній конференції EMRO

28-05-2019

В рамках міжнародної співпраці Індустріального Телевізійного Комітету Олена Міронова, Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії, взяла участь у щорічній конференції членів EMRO, що відбулась 19-22 травня 2019 року у місті Бордо, Франція. Загалом до зустрічі долучилась рекордна кількість делегатів - 80 учасників з понад 20 країн Європи.

У ході заходу члени EMRO обговорили останні тенденції та підходи до вимірювань аудиторії різних медіа, були презентовані актуальні доробки та методики медіадосліджень в Європі та світі.

Окремим блоком обговорення стали питання онлайн- та крос-медійних вимірювань. Також учасники заходу розглянули різновиди технічних проблем, що виникають при інтеграції даних, а також інваріанти використання гібридних рішень у вимірюваннях.

Окрім того, порядок денний щорічної конференції включав питання подальшого співробітництва та обміну досвідом між країнами-учасниками EMRO.

 

Основною метою діяльності Індустріального Телевізійного Комітету є забезпечення відповідності досліджень телевізійної аудиторії в Україні міжнародним стандартам якості та сучасним технологічним і методологічним розробкам. На виконання зазначеної мети, а також для належного позиціонування України на міжнародній арені в цій сфері представники ІТК входять до складу міжнародних організацій, а також системно беруть участь у профільних заходах в Україні та світі.

ІТК є дійсним членом Європейської асоціації з питань медіадосліджень (European Media Research Organisations) та приймає участь у міжнародних заходах з 2008 року.

Уповноваженим представником в EMRO від ІТК є Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії Олена Міронова.

Відповідно до статутних документів EMRO членами можуть стати виключно установи, що проводять вимірювання аудиторії або ж задіяні в управлінні, плануванні, виконанні, аудиті, інтерпретації та застосуванні даних на національному рівні.