Прес-центр

Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії ІТК взяла участь у медіафорумі «Мedia Innovation Technologies»

18-05-2018

                      

15-17 травня 2018 у м. Київ проходив медіафорум «Мedia Innovation Technologies» (MIT).

Організаторами MIT є Незалежна асоціація телерадіомовників в партнерстві з Шведським агентством з міжнародного розвитку (SIDA), за підтримки Deutsche Welle Academie. Основна мета форуму – об’єднати провідних медіа менеджерів України та інших країн регіону з метою обговорення та аналізу найкращих практик та інновацій в сфері телебачення, радіо- та он-лайн медіа.

Директор з питань дослідження телевізійної аудиторії Індустріального Телевізійного Комітету Олена Миронова очолює напрям ІТК з досліджень та вимірювань телевізійної аудиторії в Україні та має більш ніж 20 років досвіду роботи на рекламному ринку. Директор з питань досліджень ТВ аудиторії взяла участь у дискусії медіафоруму МІТ щодо головних змін у поведінці медіа аудиторії та презентувала основні тренди теледивлення у Європі та світі.

Окрім того, в рамках MIT проводились публічні дискусії на теми фінансової та організаційної стабільності українських медіа, цифрової реформи в Україні, впровадження нових технологій та інновацій в медіа сфері, реклами, радіовимірювання та супутникового телебачення. Також в межах програми заходу були презентовані успішні кейси, проведені майстер-класи, нетворкінги та партнерські зустрічі.