Прес-центр

Все про «цифру» в Україні від сьогодні знайдете тут: www.digitaltv.net.ua

18-03-2009

Київ, 18 березня 2009 року, Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) та Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) відкрили спільно розроблений сайт, який присвячений питанням впровадження цифрового мовлення в Україні.

Від сьогодні за адресою: www.digitaltv.net.ua можна дізнатися про усі новини та події, які стосуються впровадження цифри в Україні та за її межами.

«Готуючись до запуску digitaltv.net.ua, ми глибоко вивчали досвід інших країн, спілкувалися з міжнародними та вітчизняними фахівцями, аналізували ситуацію в Україні і, на сьогодні, ми та наші партнери добре розуміємо як та готові до співпраці з усіма учасниками ринку в питаннях впровадження цифри.» - зазначила виконавчий директор НАМ Катерина М’ясникова.

«Маючи такий досвід на своєму рахунку як I та II Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні», ми чітко розуміємо свою роль та відповідальність в процесі переходу на цифровий формат мовлення. Запуск сайту для нас це ще одна можливість донести до широкого загалу доступно інформацію про процес переходу, його переваги та складнощі.» - говорить виконавчий директор ІТК Катерина Котенко.