Прес-центр

ІIІ Міжнародний форум «Цифрове мовлення в Україні» відкриє Степан Гавриш

24-09-2009

Чи з’явилися перспективи співпраці держави  та індустрії?

Київ, 24 вересня 2009 року, перший заступник Секретаря РНБО Степан Гавриш візьме участь в урочистому відкритті ІIІ-го Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні», який відбудеться, завтра, 25 вересня 2009 року у конференц-залі готелю «Radisson SAS, за адресою: вул. Ярославів Вал 22, початок реєстрації о 9.00.

До участі у Форумі залучені провідні українські та іноземні експерти, представники держави та громадськості, потенційні інвестори, бізнесмени, ЗМІ.

Вхід за попередньої акредитації. Акредитуватись на Форум можна сьогодні до 18:00, написавши листа з темою «ЦФ: акредитація» за адресою: kudinenko@itk.org.ua

Протягом події працюватиме прес-центр, де журналісти матимуть змогу зручно та оперативно брати коментарі та інтерв’ю, та, при бажанні, надсилати новини в редакції своїх видань.

Реєстрація учасників Форуму проводиться на caйті DTVForum.оrg.ua

Програма IІI Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні»

  • 09:00-10:00 Реєстрація учасників, привітальна кава
  • 10:00-10:10 Вітальне слово від організаторів та партнерів
  • 10:10-10:40 Секція 1: Цифрове телебачення та законодавство

Правове регулювання переходу на цифрове мовлення та проблеми адаптування законодавства

Модератор: Тетяна Лебедєва, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Доповідачі:   

  1. Андреас Грюнвальд, Hogan & Harston L.L.P. (Німеччина)
  2. Ольга Большакова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників
  3. Ад Ван Лун, Рада Європи
  4. Тарас Шевченко, Інститут Медіа Права
  5. Володимир Яворський, Українська Гельсінська спілка з прав людини

 

 

  • 11:40-12:00 Перерва на каву
  • 12:00-13:30 Секція 2: Цифрове телебачення та телеглядачі

Підходи до інформування та забезпечення необхідним обладнанням

Модератор: Катерина Котенко, Індустріальний Телевізійний Коміте

Доповідачі:   

  1. Файсал Дауаджи, France Télé Numérique (Франція)
  2. Джонатан Колежіо, Національна Асоціація Телерадіомовників (США)
  3. Денис Гурський, Індустріальний Телевізійний Комітет
  4. Ольга Росманова, Gfk Ukraine
  5. Світлана Калініна, Kwendi

 

  • 13:30-14:30 Обід
  • 14:30-16:00 Секція 3: Цифрове телебачення та координація дій

Створення підґрунтя для узгодження дій учасників процесу впровадження цифрових технологій

Модератор: Іван Омелянюк, «Квант-ефір»

Доповідачі:  

  1. Кріс Адамс, OFCOM (Великобританія )
  2. Франц де Вільдер, Appericate (Нідерланди)
  3. Андрій Мирошніченко, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення
  4. Валентин Коваль, М1/М2, Цифвровий комітет ІТК
  5. Катерина М'ясникова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників

 

 

  • 16:00-16:20 Перерва на каву
  • 16:20-17:50 Секція 4: Цифрове телебачення та супутні технології

Можливості застосування альтернативних технологій в процесі переходу на «цифру»

Модератор: Ольга Большакова, Незалежна Асоціація телерадіоМовників

Доповідачі:   

  1. Онно Зонневельд, SES Sirius
  2. Олександр Ляхов, Телекомунікаційна палата України
  3. Олег Соболєв, Wireless Ukraine
  4. Генадій Авдєєв, Компанія "ІСПА-САТ" (Росія)
  5. Даніель Тарасов, Irdeto (Великобританія)

 

  • 17:50-18:00 - Підведення підсумків