Прес-центр

Нагородження Національною телевізійною преміює «Телетріумф 2009» відбудеться 5 вересня 2009 року

01-07-2009

Сьогодні, 1 липня 2009 року було оголошено про прийом заявок на участь в Національній телевізійній премії «Телетріумф 2009». Заявки прийматимуть із 1 до 27 липня.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті премії „Телетріумф” www.teletriumf.org, або на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

Раніше, в червні цього року відбулася зустріч Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення з представниками мовників та Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК).

За результатами зустрічі було прийнято рішення про спільне проведення телевізійної галузевої премії «Телетріумф-2009». Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться 5 вересня 2009 року. Трансляція церемонії відбуватиметься на телеканалі «Студія «1+1».

До оргкомітету премії увійдуть члени Нацради Тетяна Лебедєва та Тетяна Мокріді, виконувач обов'язків керівника апарату Нацради Анатолій Новицький, головний спеціаліст прес-служби Тамара Кравченко, генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко, генеральний директор телеканалу «М1» Валентин Коваль, виконавчий директор ІТК Катерина Котенко, менеджер проектів ІТК Лідія Коваль.

Для аудиту системи голосування було запрошено незалежну аудиторську компанію.

Як і в минулі роки, експерти переглядатимуть відеофрагменти із записами претендентів прямо на сайті www.teletriumf.org, користуючись спеціальним паролем. Проте у цьому році експерти зможуть ще й оцінити подані роботи шляхом он-лайн голосування. Доступ до інформації про голосування матимуть лише представники аудиторської компанії.

«ІТК підтримує проведення та співпрацює з відомими Міжнародними телевізійними преміями, на кшталт Міжнародної телевізійної премії International Emmy Award влітку минулого року, проведення суддівства Міжнародної телевізійної премії Banff цієї весни. Безперечно ІТК важливо підтримувати та розвивати власні національні телевізійні премії та відзначати кращих представників галузі, адже аудиторія телеканалів учасників ІТК складає 75,3% всієї глядацької аудиторії країни.» - зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.

Заявки на участь у конкурсі, конкурсні матеріали і ефірні довідки передаються або надсилаються Організаційному комітету Премії „Телетріумф” на адресу відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Національної Ради з 1 до 27 липня 2009 року. Адреса: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, pressa@nrada.gov.ua, тел.: 278-75-75.