Прес-центр

Оголошено номінантів Національної телевізійної премії «Телетріумф 2008-2009»

26-08-2009

Сьогодні, 26 серпня 2009 року, у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція, присвячена оголошенню номінантів Національної телевізійної премії „Телетріумф 2008-2009”.

На прес-конференції було оголошено трійки учасників у кожній номінації, які увійшли до шорт-листу Телетріумфу. Оголошення переможців відбудеться 4 вересня цього року на урочистій церемонії 17:30, в приміщенні Жовтневого Палацу. Трансляцію премії буде здійснювати телеканал «1+1» в суботу, 5 вересня.

Цього року на здобуття телевізійної премії було подано 229 робіт у 24 номінаціях від національних та регіональних каналів, студій-виробників фільмів та програм. 89 експертів брали участь в оцінюванні поданих робі. Переглянути список номінацій, ознайомитися зі списком експертів та дізнатися імена номінантів можна на офіційному сайті премії www.teletriumf.org.

«Телетріумф – єдина національна телевізійна премія, яка відзначає найкращих представників телевізійної галузі, – зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК), - для ІТК, як впливового важеля індустрії, важливо підтримувати «Телетріумф» адже лише за умов чесного та прозорого змагання можливий розвиток галузі взагалі та її численних талантів».

"Хочеться відзначити, що робота по підготовці «Телетріумфу 2008-2009» пройшла легко та успішно. Ми вдячні нашим колегам-співорганізаторам – ІТК, партнеру компанії «Ернст енд Янг» та телеканалу 1+1. Цього року ми зменшили кількість номінацій та організували перегляд робіт та голосування через офіційний сайт премії. Наступного року ми сподіваємось побачити більше робіт поданих до кіно-номінацій.» – зазначила Тетяна Мокріді, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Костянтин Невядомський, партнер «Ернст енд Янг»: Компанія «Ернст енд Янг» з радістю бере участь у проекті «Телетріумф», який має на меті сприяти чесній і вільній конкуренції у телевізійній галузі. Наше завдання у цьому проекті – гарантувати незалежний і прозорий підрахунок голосів. Компанія «Ернст енд Янг» вдруге виступає незалежним аудитором премії (вперше – у 2007 році). Цього року експертне голосування вперше відбувалося на сайті «Телетріумфу», тому наші функції дещо змінилися. Ми засвідчили коректність функціонування системи голосування і моніторили процес голосування експертів, а також слідкували за підрахунком балів, наданих експертами.

Олександр Ткаченко, генеральний директор групи «1+1», зазначив, що для телеверсії канал готує яскраве шоу. До концертної програми залучено групи Бумбокс, ТНМК, Друга ріка, Тік, а також Олександра Пономарьова, Світлану Лободу і багато інших зірок.