Прес-центр

ІТК затвердив нову модель виявлення сімей з суттєвим відхиленням дивлення

17-04-2009

У четвер, 16 квітня 2009 року, на Загальних Зборах Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) було прийнято за основу нову модель Алгоритму виявлення сімей з суттєвим відхиленням дивлення. Алгоритм запропонований до розгляду Технічним Комітетом ІТК, який і розробив даний документ спільно з дослідницькою компанією GfK Ukraine. Метою Алгоритму є виявлення сімей з суттєвим відхиленням дивлення шляхом перевірки теледивлення кожного домогосподарства по 5-ти критеріям.

Наступним кроком Технічний Комітет ІТК бачить затвердження процедури виключення тих домогосподарств з вимірювання, які згідно Алгоритму мають суттєві відхилення дивлення.

Також згідно рішення ІТК дослідницька компанія GfK Ukraine проводитиме розрахунки за Алгоритмом щомісяця. “Метою даної процедури є підсилення захисту системи від можливого зовнішнього втручання. Ми сподіваємось, що це буде додатковим кроком вдосконалення системи вимірювання телевізійної аудиторії, що додасть впевненості користувачам в якості та прозорості даних» - вважає Ольга Росманова, Директор відділу Медіа Досліджень, GfK Ukraine.

«По суті йдеться про створення ще одного рівня контролю, завдяки якому ми зможемо швидко виявити та усунути будь-який вплив на теледивлення домогосподарств панелі, що зробить дослідження ще більш об’єктивним та якісним. » - додав Олег Попенко, Голова Індустріального Телевізійного Комітету.