Прес-центр

Індустріальний Телевізійний Комітет співпрацює з сусідами

21-05-2009

Колеги з Молдови, Киргизстану та Казахстану переймали досвід ІТК

Протягом квітня і травня цього року офіс Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) відвідали делегації з Молдови, Киргизстану та Казахстану. До складу делегацій входили керівники регіональних телеканалів, представників державних органів та медіа менеджери.

Колеги з сусідніх країн відвідали Україну з метою отримання передового досвіду в галузі розвитку українського телевізійного бізнесу, знайомства зі структурою та гравцями ринку, досягненнями та викликами, які сьогодні стоять перед ТБ індустрією.

В ході зустрічей керівництво ІТК та  координатори відділів ІТК поділилися досвідом з колегами з Молдови, Киргизстану та Казахстану стосовно пріоритетів розвитку індустрії, познайомили з внутрішньою структурою ІТК, розповіли про напрямки діяльності. Серед питань, які широко обговорювалися були: саморегулювання ринку, вимірювання телевізійної аудиторії, впровадження цифрового мовлення, стратегічні умови розвитку телевізійної індустрії.

Протягом терміну перебування в Україні учасники делегацій також відвідали ряд галузевих об’єднань та державних установ України в галузі телебачення.

Фото зустрічей можна переглянути тут