Прес-центр

29 січня 2015 року об 12:30 у прес-центрі ІА УНІАН відбудеться круглий стіл на тему: «Концепція відповідального самолікування та реформа у сфері охорони здоров’я».

21-01-2015

Мета заходу: обговорення майбутніх реформ у сфері охорони здоров’я, та їх вплив на рекламний ринок. Пошук шляхів імплементації концепції «відповідального самолікування» і участь засобів масової інформації у цьому процесі.

Практика безконтрольного самолікування, що склалася серед населення, є однією із пріоритетних проблем, вирішення якої стоїть перед сектором охорони здоров’я сьогодні. Її подолання вимагає створення комплексної, системної та раціональної  стратегії, що має бути заснована на найкращих закордонних практиках, та має відрізнятись від попередніх ініціатив, які базувались на обмеженні фармацевтичного та рекламного ринків.

Концепція «відповідального самолікування», прийнята Всесвітньою організацією охорони здоров’я 20 років тому та визнана у країнах ЄС, пропагує розумне застосування лікарських засобів, які продаються без рецепта, для профілактики і лікування легких розладів, при яких не потрібна професійна лікувальна допомога, є одним із методів боротьби із безконтрольним використанням лікарських засобів серед населення і зменшення навантаження на державну систему охорони здоров’я.

Учасникам круглого столу буде запропоновано обговорити поточний стан справ у напрямку реформування галузі охорони здоров’я, плани Верховної Ради України та органів виконавчої влади у цій сфері, та найбільші кроки, яким треба надати пріоритетності.

До участі у заході запрошуються представники парламентських фракцій, державні та громадські діячі, фахівці медичної, фармацевтичної галузей, представники фахових та провідних ЗМІ.

Організатор заходу: Індустріальний Телевізійний Комітет – фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій.

З питань щодо участі у круглому столі просимо звертатись до Людмили Скрипки 044 353 13 98 lyudmyla.skripka@itk.ua