Прес-центр

Відбулося чергове засідання суду з приводу оскарження мовних рекомендацій

24-09-2009

Сьогодні відбулося чергове засідання суду стосовно розгляду справи Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК) до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення(НацРада) щодо оскарження мовних рекомендацій.

На запит суду позивач – ІТК - надав необхідні письмові пояснення, які були обговорені на попередньому засіданні суду 22 вересня 2009 ро ку. Ці пояснення стосувалися окремих положень оскаржуваних рішень, а саме тих, які на думку позивача не відповідають Конституції та законодавству в сфері телерадіомовлення.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення подала клопотання про залучення до розгляду справи технічного фахівця, який приймав участь у розробці мовних рекомендацій. Суд відхилив клопотання НацРади через недоцільність.

Суд уповноважив позивача надати додаткову інформацію стосовно застосування Національною Радою оскаржуваних позивачем рішень.

Наступне засідання суду призначено на 28 вересня 2009 року, понеділок.

Нагадаємо, на попередньому засіданні 22 вересня 2009 року розглядалися питання: стосовно регуляторної діяльності Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення; про порядок офіційного оприлюднення рішень Національної Ради; та відбувся розгляд оскаржуваних рішень по суті.

На цьому засіданні ІТК також подав клопотання про залучення до матеріалів справи Рішення Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення та позицію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації стосовно оскаржуваних мовних рекомендацій.