Прес-центр

Питання про проведення перевірок національних телеканалів Державною митною службою України вирішено

21-07-2009

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) отримав лист-відповідь Державної митної служби України за номером 11/1.10.27/6398, датований 6 липня 2009 року, в якому йшлося про припинення перевірок національних телеканалів.

В листі митної служби зазначається наступне: «…Держмитслужба України вирішила піти на безпрецедентний крок і оголосити тимчасовий мораторій на перевірки засобів масової інформації до січня 2010 року. Перевірки будуть поновлені відразу після закінчення передвиборної кампанії з виборів Президента України.»

Нагадаємо, ІТК публічно звертався до громадськості з метою обмежити перевірки на період активізації передвиборчої діяльності та передвиборчої кампанії та з метою попередити можливе нехтування положеннями Постанови «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю)у сфері господарської діяльності  на період до 31 грудня 2010 року» №502 від 21 травня 2009 р.

«Рішення Державної митної служби є свідченням того, що конструктивний діалог індустрії з державними органами можливий і виконання Законів стосується усіх. ІТК щиро вдячний усім, хто долучився до вивчення та офіційного висвітлення проблеми: представникам ЗМІ, представникам державних органів громадськості. ІТК висловлює свою подяку Державній митній службі України за конструктивний діалог та прийняте рішення.» - зазначила Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.