Прес-центр

Українські ТВ-профі проголосували за учасників Rockie Awards 2014

15-04-2014

Представники провідних українських національних телеканалів увійшли до складу експертного журі премії Rockie Awards. Крім Індустріального Телевізійного Комітету, до голосування приєдналися телеканали Інтер, Україна, 1+1 та СТБ. Наприкінці березня та на початку квітня українські судді оцінювали роботи в категорії «Розважальні програми».

Rockie Awards ‒ це один з найбільш значущих програмних конкурсів, який нагороджує за кращий контент на телебаченні і в цифрових медіа. Щороку переможці визначаються сотнями фахівців, що працюють у світовій медіаіндустрії. Цього року участь у суддівстві взяло понад 250 світових фахівців медіа та ТВ-індустрії. Премія Rockie Awards проходить в рамках Banff World Media Festival, під час якого в червні будуть оголошені переможці.

Від України членами журі стали:

  • Катерина Котенко, директор Індустріального Телевізійного Комітету
  • Дмитро Кіцай, директор творчого об’єднання Дев’яте ТО телеканалу СТБ
  • Ірина Черняк, директор департаменту із закупівель програм телеканалу Україна
  • Ірина Побєдоносцева, керівник дирекції позаефірних промо та зв'язків із ЗМІ телеканалу Інтер
  • Натела Чхартішвілі-Зацаринна, креативний продюсер 1+1 Продакшн

З метою розвитку та промоції українського телевізійного продукту у світі Індустріальний Телевізійний Комітет щороку підтримує міжнародні профільні фестивалі та премії. На початку цього року ІТК успішно організував українське суддівство ТВ-фестивалю IMPACT Awards в категорії «Стиль життя».

 

Інформаційна довідка

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) — це фахове об’єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.