Прес-центр

Ще одну категорію «Серіали та багатосерійні фільми» Міжнародного телевізійного фестивалю Banff судитимуть в Україні

16-03-2009

Українські експерти у сфері телебачення судитимуть ще одну категорію Міжнародного телевізійного фестивалю Banff «Серіали та багатосерійні фільми». Суддівство відбудеться в квітні цього року. Організатор події - Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК). 

Категорія «Серіали та багатосерійні фільми» включає телевізійні серіали: драми та мелодрами - щотижневі одногодинні чи півгодинні серії, або тематичні серії за участі тих самих головних героїв.

Нагадаємо, що в березні цього року члени журі будуть оцінювати роботи, подані до номінації «Політична документальна програма». Наразі ІТК спільно з експертами Міжнародного телевізійного фестивалю Banff формує групу журі, яка складатиметься з вітчизняних фахівців у галузі телебачення.

На відміну від суддівства «Політичної документальної програми», перегляд робіт якої відбудеться за безпосередньої присутності членів журі, суддівство категорії «Серіали та багатосерійні фільми» відбудеться шляхом он-лайн перегляду цих програм кожним членом журі окремо, у зручному для нього місці. В обох категоріях оцінки будуть виставлятись на веб-сайті Banff на спеціальній сторінці з паролем для кожного члена журі.

«Ми вирішили погодитися на такий спосіб перегляду програм другої категорії, оскільки така практика широко застосовується у світі для оцінювання робіт, поданих міжнародними учасниками. Для ІТК важливо застосовувати міжнародний досвід в проведенні премій та підтверджувати, що український телевізійний ринок передовий, зрілий та цивілізований.» - зазначила Лідія Коваль, координатор проектів ІТК та Президент українського журі Міжнародного телевізійного фестивалю Banff.