Прес-центр

Моніторинг діяльності Нацради за 12 грудня

12-12-2013

У цьому випуску:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

11 грудня 2013 року на засіданні Національної ради було розглянуто два питання, які стосувалися регуляторних актів

 

Результати засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

11 грудня 2013 року

11 грудня 2013 року відбулося засідання Національної ради, на якому було розглянуто два невідкладних питання, які стосувалися регуляторних актів.

Вирішено:

1. Скасувати рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 16 жовтня 2013 року № 1993 «Про затвердження Положення про моніторинг телерадіопрограм».

Рішення скасовано у зв’язку з тим, що Робочою групою при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації завершено підготовку нової редакції проекту Закону України «Про телебачення і радіомовлення», яким передбачається здійснення офіційного моніторингу програм і передач у порядку, визначеному Національною радою, доопрацювання нормативно-правового акта є недоцільним».

Нагадуємо, що раніше, 20 листопада 2013 року, Міністерство юстиції України повернуло дане рішення без державної реєстрації для доопрацювання.

2. Затвердити зміни до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Рішення про затвердження Плану розвитку буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.