Прес-центр

14 грудня відбудеться ворк-шоп Ольги Гаврілової та Сергія Созановського

11-12-2013

14 грудня в рамках освітнього проекту «Медіа для медіа. Як цим скористатися?» відбудеться виступ Ольги Гаврілової та Сергія Созановського. Проект проводиться для провідних українських редакторів і журналістів, друкованих та Інтернет ЗМІ.

Ольга Гаврілова, експерт з розвитку бізнесу проведе майстер-клас на тему: «Об'єднання зусиль в рамках медіа-холдингів: пошуки синергії в еру цифрових технологій». А продюсер фільмів та телевізійних проектів Сергій Созановський розповість про те, як успішно пройти шлях від ідеї до реалізації власного проекту.

Ольга Гаврілова – директор компанії «Діджитал Скрінз» (відеосервіс oll.tv), яка входить до складу медіа-холдингу «Медіа Група Україна». Раніше Ольга займала посаду директора з розвитку бізнесу медіа-холдингу «Медіа Група Україна». До залучення в команду медіа-холдингу вона більше 10 років працювала в російських і зарубіжних компаніях, займаючись розвитком бізнесу.

Сергій Созановський – засновник та член ради директорів FILM.UA GROUP. Сергій Леонідович є членом Міжнародної академії телевізійних мистецтв і наук, старшим партнером адвокатської контори «Коннов і Созановський». З 2001 по 2005 рр. був членом ради директорів телеканалу «Інтер», а з 2007 по 2010 рр. головою правління.

Ворк-шоп відбудеться в суботу, 14 грудня, о 11:00.

Участь для журналістів і редакторів ділових ЗМІ безкоштовна.

Кількість місць обмежена. Щодо участі звертайтесь, будь ласка, до координатора проекту Олени Потятиник, +38 067 214 39 86 або Olena.Potiatynyk@itk.ua

 

Проект проходить за підтримки медіа-холдингу «Медіа Група Україна» та Ekonomika Communication Hub.

Організатори Українська Медіа Школа та Індустріальний Телевізійний Комітет

Слідкуйте за новинами на сайті УМШ та на сторінці УМШ у Facebook