Прес-центр

Церемонія нагородження переможців Національної телевізійної премії «Телетріумф 2008-2009»

31-08-2009

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на урочисту церемонію нагородження

переможців Національної телевізійної премії «Телетріумф 2008-2009»

яка відбудеться в п’ятницю, 4 вересня 2009 року, в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв „Жовтневий палац”, за адресою: вул. Інститутська, 1, початок реєстрації ЗМІ о 17:30, під’їзд №6.

Для зручнішої роботи ЗМІ під час церемонії буде працювати прес-центр. Метою роботи прес-центру під час події є надання можливості представникам ЗМІ поспілкуватися з переможцями «Телетріумфу 2008-2009». Отримати інформацію про розміщення прес-центру та інструкцію для роботи фотографів можна буде під час акредитації в Жовтневому палаці, 4 вересня.

Зустрічати номінантів на червоній доріжці (центральний вхід до «Жовтневого палацу») запрошуються фотографи та оператори після реєстрації ЗМІ, під’їзд №6.

Вхід за попередньої акредитації.
Акредитуватися на подію можна, надіславши заявку за факсом: +380 44 545 39 93 на ім’я Тетяни Шклярук, або у зісканованому вигляді на адресу: pr@itk.org.ua.

Умови акредитації: для акредитації необхідно на фірмовому бланку видання/каналу/радіостанції за підписом редактора вказати ім’я журналіста, ім’я фотографа (якщо планується) та повідомити номер видання, або час виходу та назву передачі, в якій заплановано вихід матеріалу про «Телетріумф».

Нагадаємо, трансляцію премії здійснюватиме телеканал «1+1» в суботу, 5 вересня о 22:50. Телеканал готує яскраве шоу: до концертної програми залучено групи „Бум бокс”, ТНМК, „Друга ріка та багато інших українських зірок

Цього року на здобуття телевізійної премії було подано 229 робіт від національних та регіональних каналів, студій-виробників фільмів та програм. Оргкомітетом премії було визначено 23 номінації та одна спеціальна від Національної ради. 89 експертів взяли участь в оцінюванні поданих робіт.

Переглянути список номінацій, ознайомитися зі списком експертів та дізнатися імена номінантів можна на офіційному сайті премії www.teletriumf.org