Прес-центр

моніторинг діяльності Нацради за 25 листопада

25-11-2013

У цьому випуску:

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 

Сьогодні, 25 листопада 2013 року, було продовжено розгляд питань, запланованих на засідання 20 листопада

 

Результати засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

25 листопада 2013 року

Сьогодні, 25 листопада 2013 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

були присутні:

-       Баранов Євген Валерійович;

-       Георгієвська Вікторія Володимирівна;

-       Головатенко Оксана Анатоліївна;

-       Манжосов Володимир Анатолійович;

-       Мудрак Лариса Михайлівна;

-       Опілат Ірина Володимирівна;

-       Фартушний Микола Всеволодович;

Вирішено:

1. Переоформити наступні ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною логотипу («Star TV» змінюється на «Dobro»), складу редакційної ради (входитимуть дві особи – Анна Коляда, Ольга Савенко) та програмної концепції (змінюється формат із розважально-інформаційного з фільмопоказом на просвітницько-інформаційний із фільмопоказом. Збільшено частку програм власного виробництва і мінімальну частку національного аудіовізуального продукту. Обсяг науково-просвітницьких передач зростає із 2 до 8 год. 02 хв. на добу; зменшується максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, обсяг інформаційно-аналітичних, публіцистичних, розважально-музичних передач, дитячих програм, фільмопоказу. Зникають культурно-мистецькі передачі, з’являються 2 год. телеторгівлі):

1) ТОВ «ТРК «Нові комунікації», м. Київ, (НР № 0133-м від 16.04.2007).

2) ТОВ «ТРК «Нові комунікації», м. Київ, (НР № 1352-м від 23.08.2011).

 2. Переоформити наступну ліцензію на мовлення у зв'язку зі зміною логотипу («Dobro TV»змінюється на «A ONE Ukraine»), директора (Сергій Сидоров) та програмної концепції мовлення (збільшується частка програм власного виробництва, зростає національний аудіовізуальний продукт, зменшується іноземне виробництво; формат змінюється з  просвітницько-розважального з фільмопоказом на розважально-культорологічний з фільмопоказом, з’являються інформаційно-аналітичні програми – 3 години, з’являється 5год.30хв. культурно-мистецьких, зникають науково-просвітницькі та дитячі програми, розважально-музичний контент збільшується до 4год.15хв.; зникає телеторгівля) :

1) ТОВ «РЕАЛ ЕСТЕЙТ ТВ», м. Київ, (НР № 1150-м від 19.03.2008).

3.Перенести на наступне засідання розгляд питання:

1) Про розгляд заяви ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ», м. Київ (НР № 1077-п від 05.06.2012), про скасування санкції «оголошення попередження».

4. Затвердити План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на перший квартал 2014 року.

Текст плану буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Національної ради найближчим часом.

5. Замовити в ДП «УДЦР» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення. 

6. Затвердити склад Приймальної комісії для прийняття результатів виконання робіт (послуг) з розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

До складу Приймальної комісії увійшли Баранов Євген Валерійович – голова комісії, керівник апарату та начальники управлінь Національної ради.